Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kezdőlépés eleje megtörtént....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kezdőlépés eleje megtörtént. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A héten bulizni voltam és láttam egy fiút. A barátnőm látásból ismeri és néha köszönnek. Bejelöltem egy közösségi portálon(facebook) és visszajelölt. ez első lépés kezdete tehát megvolt. és most hogyan tovább??? jó lenne találkozni, beszélni hátha lehet valami... a barátnőm nem ismeri igazán, tehát ő nem tud bemutatni neki. egyébként ha jól vettem le, elég sok 'rajongója' van.


Ötleltek??

14L (fiú:15)


2011. jan. 28. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
írjál neki chaten, vagy levelet
2011. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mit írjak? nem akarom letámadni. és ha megkérdezi hogy honnan ismerem. mit mondajak? jó az igazat, de... ez olyan hülyén hangzik..
2011. jan. 28. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen nem fiúznod meg buliznod kéne, hanem tanulni.
2011. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon BÁTOR első lépésre szntad el magad.
2011. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

19:31 egy aggszűz?? közlöm hogy kitűnő tanuló vagyon minimális tanulással de köszi hogy tudod mi van velem -.-" ehh.amúgy pedig sulibuli volt.. de nem mintha bármi magyarázattal tartoznék neked


nem ironikus választ és kioktatást vártam.

2011. jan. 28. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy mizujs, erre lesz az h semmi. ez majdnem tuti. aztán visszafogja kérdezni hogy mizujs. ez is majdnem tuti. na és ilyenkor te elkezdesz mondani vmi történtet, és vagy kérdezget, és lesz vmi hasonló témája, vagy nem. akkor úgy jártál.
2011. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ésszel éljél... az ilyen kis ******* miatt vannak a west balkán féle balhék. De nyugodtan irj rá "h bocsi h igy ismeretlenül bejelöltelek csak..." aztán majd mondasz amit jonak látsz ;)
2011. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem 14 évesen vesztettem el a szüzességemet, csak 2O évesen. Ha nálad ettől aggszűz vagyok, akkor csak gratulálni tudok.
2011. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
valójában nem mondtam, de úgy beszélsz.. mintha neked nem lettek volna kiszemeltjeid.. -.-"
2011. jan. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!