Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszett egy tanárom, meg még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett egy tanárom, meg még talán most is egy icike-picikét. Megtudta. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval tetszett egy tanárom, meg még talán most is egy icike-picikét. Már történt több apróság, amiből kiderülhetett, hogy szeretem. De nem vooltam benne biztos. Ma iwiwen írtam véleményt róla, meg még két mésik tanáromról, de még csak ő fogadta el. És neki most úgy tűnik, hogy én csak neki írtam. Pedig nem. És most valőszínű, hogy tudja, hogy én szeretem. Pedig már nem is. Most van egy srác, akit nagyon szeretek és vele próbálok összejönni. de most ő mást hisz...:( és ez nekem nagyon ciki...:( Mit tegyek? Beszéljek vele....??:D De minél jobban tagadom, anál inkán gyanús lehet neki...
2009. febr. 5. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit. szeress korodnak megfelelőt és kész. a többi tanár akiket véleményeztél talán csk ma nem jár az iwiwen. én pl hónapok óta nem voltam. Ha nem akarsz végképp lebőgni, ne beszélj róla! a tanár úgyis tudja, hogy mindig van 1-2 kislány aki szerelmes lesz belé! Hidd el jót szórakozik a gyötrődéseiteken! Nem azért mert kegyetlen, hanem mert felnőtt. és ha visszagondolsz te is kineveted magadat ,majd. Én is szerettem a matektanáromat, de a 10éves osztálytalin mondtam csak el neki, jót nevettünk mind a ketten!
2009. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De mért mit értál véleményt a tanárodról???Azért mert ő azt hiszi hogy csak neki irtál nem biztos hogy arra következtet hogy szereted.Max. csak annyit hisz hogy ő a te kedvenc tanárod.De ez tényleg attól függ hogy mit irtál neki.ÉS aki neked tetszik,az a srác mit hisz ami nagyon ciki?Miről beszél vele?Bocsi de ez kissé zavaros:DMi gyanús neki??Na szemezgess vele,mosolyogj rá,beszélgess vele stb.
2009. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a zavaros fogalmazásért, csak kicsit feldúlt voltam. Szóval azt, hogy van egy másik srác azt azért írtam, hogy mindenki értse, hogy nem szeretem. Az lenne a ciki, ha a tanárommal megbeszélném ezt, hogy én nem is szeretem, csak... Azt írtam neki, hogy nagyon jó tanár, általában nem kell tanuljak a tantárgyából otthon túl sokat, mert megjegyzem órán. És, hogy az egész osztaály nevében köszönöm. Ennyi. Tudom, hogy ebből még nem jött rá, de a sok kicsi apróság már feltűnhet neki. Amúgy köszi a válaszokat :)
2009. febr. 5. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok.

hidd el minden tanár, különösen a pasik, ezt pontosan tudják. tanítják nekik, hogy hogyan kezeljék azilyen szerelmeket. nem vezik komolyan, max szórakoznak rajta. biztosan nem von le túlzó következtetéseket abból amitírtál. Tudja, hogy szerelmes vagy belé, de azt is tudja hogy ez az első egyesig, felelésig, rád zólásig...stb. tart. nincs jelentősége, csak te parázod túl!

2009. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok, köszi szépen. Rám nincs miért rámszóljon, mert mindig figyelek, rossz jegyet nem ad, mert mindig tanulok, de már kiszerettem belőle más okból. Csak annyit szeretnék, hogy újra kedves legyen velem, mert pár napig volt már velem utálatos(gondolom épp azért mert tudta, hogy szeretem). Most lesz a szülinapom, és viszek a suliba csokit, mindenkit megkínálok vele. Az nap vele is lesz órám... És egy másik lányt is megpuszilt már szülinapjakor, a fiúkat persze csak kézfogással köszöntötte fel. Remélem engem is meg fog puszilni annak ellenére, hogy tudja, hogy szeretem...:)
2009. febr. 5. 23:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egyből azt gondolná, hogy "fúúúha, ez a kislány tuti, hogy szeret.Ilyen véleményt ír, a suliban ezt meg ezt csinálja, stb."

Nem hiszem, hogy túl sokat törődne vele, vagy éppen ő is így lenne.

Ha így lenne, már régen lépett volna, de nem tette.

Nem hiszem, hogy emiatt neked bujkálnod, vagy éppen kerülnöd kéne a suliban, felesleges.

Gyanúsnak meg annyira lehet ez a komment gyanús, mintha az anyukádnak mondanád meg, hogy őszintén tiszta szívből, a gyermekeként szereted.

Kicsit erős, de így van.

Ha tényleg azt írtad neki, hogy jó tanár, meg hogy mindenki érti az anyagot, meg ilyesmi, attól még nem biztos, hogy arra gondol, hogy "tuti, hogy ez a kiscsaj belém van zúgva."

Szóval ne aggódj emiatt, nem hiszem, hogy károd lenne belőle.

Egyébként meg ha az a másik srác tetszik, vagy ahogy írtad, őt szereted, akkor meg próbálj meg vele úgy találkozni a suliban, hogy a tanárod is lássa. Így láthatja, hogy te másért vagy oda.

És tagadni nagyon nem is érdemes, ha rákérdez, vagy valami hasonló.

Bár szerintem "napmintnap" találkozik ilyen emberekkel, és nem biztos, hogy egyedül te vagy érte ennyire oda a suliban.

Másrészt meg ha a többi tanárod elfogadja a kommenteket, akkor már ő is látni fogja, hogy ez nem kifejezetten neki szólt. Mármint ez a kedvesség.

Szóval ne parázz rajta, egyszer így is, úgy is megoldódik:)

2009. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, semmi gond!

Nem biztos, hogy ebből erre fog következtetni - de, ha rájön, akkor is tudja, hogy ez csak egy korai fellángolás volt tőled.

Foglalkozzál csak nyugodtan a fiúddal, és a tanárod ezt is hamar észre fogja venni. A tanárok tényleg tanulnak erről, és tisztában vannak vele, mi történik ilyenkor.

Egy normális tanár pedig jól meg tudja oldani ezeket a helyzeteket.

2009. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, 4.ek lettünk 10-ből :) Büszke vagyok magunkra :) De nem mi nem tudtunk jól, hanem a többiek sem tudtak nagyon jól.....:) Köszi mindenkinek azért a válaszokat :)
2009. febr. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!