Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni gyúrni de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elkezdeni gyúrni de?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátnőt (már voltak probálkozások), de elég kicsi most az önbizalmam, megvagyok elégedve az arcommal, jóképűnek tartom magam (elvileg mások szerint is), a dumával sincs semmi probléma, de a testemmel nem vagyok megelégedve:

180cm vagy és 57kg, ebből kiderült nyilván hogy vékony vagyok.

Nehezen hízok, és az elmúlt fél évben inkább sehogy.

Az lenne a kérdésem, ha elkezdenék gyúrni akkor azzal megtudnám e növelni a tömegem? meg egyáltalán ha ilyen vékonyan elkezdek gyúrni jól fog-e az kinézni, vagy valahogy szednem kéne fel kilókat?


18/f


2011. jan. 28. 22:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyok én kocka, szoktam mozogni (pl: foci)

majd akkor megnézem a honlapokat, ha van hasznos ötlet jöhet még és köszi az eddigieket is...

2011. jan. 29. 10:49
 12/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:29

képzeld te hülye p.öcs, hogy tudom, hogy miről beszélek. De amíg olyan fa.szságokat állítasz, hogy zsírból izmot lehet csinálni, addig vegyél vissza az arcodból, és csukd be a nőklapját, vagy ahonnan ezt a fas.zságot vetted.

2011. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:40


Najo hagyjuk, ilyen nethuszar idiot@kkal mint te nincs mit vitatkozni, lesujjedek a szintedre es legyozol a rutinoddal. Az az oldal amit adtak eleg jo, viszont kerd ki egy szakember velemenyet, az a legbiztosabb!

2011. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kovpet ***** válasza:

Ha elmész gyúrni, akkor nyilván nem a Tescoba mész el. Ahova mész, ott lesz edző. Ő segít, azért van ott.


Az izületekre vigyázz és ne kezdj nagyon bele, csak fokozatosan. Szedni meg ne szedj semmit.


Ha szeretsz focizni, akkor meg NAGYON finoman csináld. Ha rendesen gyúrsz és nem kardiózol mellé eleget, akkor 2 év alatt elfelejtheted a focit, úgy lelassulsz.


Ja és a 180/60 szerintem egyáltalán nem gáz.

2011. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hidd el az :\:)

és köszi (Y)

2011. jan. 30. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!