Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok szeretnék...

Zolma kérdése:

15 éves vagyok szeretnék gyúrni szabad ennyi évesen elkezdeni?

Figyelt kérdés
Otthon szeretnék edzeni,erősíteni egy kicsit.Nincs semmilyen eszközöm súlyzókon kívül.Valami olyan edzésprogramot,gyakorlatot le tudnátok írni ami eszköz használata nélkül otthon elvégezhető és mégis eredményes?
2011. okt. 27. 22:30
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

Kezd ezzel az oldallal:

[link]


FŐLEG ezzel:

[link] cikkek.htm4?id=561

2011. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
Én a Fegyencedzést tudom ajánlani. Ha rákeresel a neten letölthető a könyv. Saját súlyos edzés, és kezdőknek tökéletes.
2011. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
15 évesen tilos elkezdeni, mert az agyfejlődés megállhat, mondjuk neked nem kell félned mert nincs minek megállnia
2011. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első 2 választ köszönöm! az utolsó meg magát minősíti...
2011. okt. 28. 20:04
 5/8 anonim válasza:
54%
Edzeni nyilván lehet, de nyilván nem is akárhogyan. Szépen lassan kezd el, és ne terheld túl magad. Nem kell pl. fölöslegesen nagy súlyokat emelgetni. Nem ciki 1-2 hétig nem edzeni, amíg regenerálódik a szervezeted, pl. Vagy heti 1 vagy 2 edzés is elég lehet hónapokig. Olvass utána több helyen, előnyöket, hátrányokat egyaránt.
2011. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%

Én a súlyzós edzést nem ajánlom, csak a saját testsúllyal lévő gyakorlatokat ;)

fekvő, guggolás, felhúzodszkodás, felülés stb ..

Fegyencedzést kötelező elolvasni, ahogy elöttem lévő is irta ;)

2011. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! elolvastam a fegyencedzést és azóta csinálom is minden nap.
2011. nov. 16. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok 50 kiló(tudom nem olyan sok) de két és fél éve elkezdtem a wing chun kung fu-t és azóta két nagy kocka van a hasamon és jelentősen megnőtt az erőm.Ajánlom neked is a súlyzózás helyett.az otthoni erősítésnek én minden nap 100 fekvő(50 nél megálsz)50 tolóckodás és 10 húzódckodás
2011. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!