Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
barátom péniszét megfogtam, kb fél óráig smároltunk. nem éreztem, hogy lett volna előváladéka, de miután hazaértem, magamhoz nyúltam. Nagyon ideges vagyok. :(
2011. jan. 30. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy kamu. Könyörgöm.
2011. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kicsi az esélye.


Ha nem mostál kezet a két akció között + nála mégis volt előváladék, akkor egy nagyon kis esélye van annak, hogy spermium került a hüvelyedbe. Innentől meg már a ciklusodon múlna, hogy teherbe esnél-e.


De szerintem ennek tényleg nagyon kicsi az esélye, nem valószínű, hohy terhes lennél ennyitől.

2011. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

*hogy

Na, nem tudok írni, bocsi..

2011. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te nagyon okos!

Te minek nevezelek?

A spármák, szabad levegővel azaz oxiénnel érintkezve élet képtelenek lesznek!

Mostál volna kezet, most nem lenne ilyen gondod!

Hát Te nagyon hülye vagy, már meg ne haragudj!

Ha rendesen belédhatól és elmegy benned, ami nem történt meg, akkor lehetnél terhes, de IGY NEM!!!!

Istenem , hogy lehetnek ilyen emberek!

adok egy jó tanácsot!Csupa jó szívből!

Ird be a keresőbe, hogy hogyan lesz a kisbaba!

De komolyan!

2011. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az emberi hülyeség határtalan.....

Te vagy rá, az élő példa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Sőt! Az ilyen esetekben tizedére csökken a terhesség ideje!

2 hónap, és anya leszel! Had gratuláljak elsőként :)

2011. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szégyeld magad!

Nő létedre ennyit nem tudsz!!!!!

Ne légy ideges, nem csak Te vagy ilyen hülye!

2011. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
megérdemelnéd, hogy az legyél..
2011. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy terhes legyek. Az előváladék tartalmazhat spermiumokat, oxigénhez érve nem pusztulnak el, ahogy azt az egyik hozzászóló mondta. Hidegben 48 óráig képes élni. És tudom, hogy nagyon kicsi az esélye, de ha mással történik, tudnék gondolkozni. Viszont így, hogy velem történik a dolog, nagyon elbizonytalanít. Már nagyon bánom, hogy ilyen felelőtlen voltam.
2011. jan. 30. 14:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja és január 21-én jött meg utoljára.
2011. jan. 30. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!