Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretik a fiúk, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a fiúk, ha egy lányért meg kell küzdeni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

22/L

Szerintem ez változó van aki szereti van aki nem :D

2009. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Én például nem szeretem, ha annyira "meg kell küzdeni" érte, de persze mértékkel jó lehet

(20/F)

2009. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2009. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Mindegy mennyit küzd érted...Ha megkapott már unalmas buli leszel számára úgyis. Velem rendszeresen ezt játsszák el sajnos...Megkapnak (küzdelmek árán), aztán kidobnak. Ennyit ér egy igazi nő egy pasi számára.
2009. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
kedves harmadik hozzászóló: ez talán azért van, mert ti nők általában csak a műmájer alakokat veszitek valamibe, aki meg tudna tényleg szeretni, azokat meg le se szarjátok...
2009. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem igaz. Ti férfiak vagytok jó színészek. Megjátsszátok, hogy így szeretlek, úgy szeretlek meg szerelmes vagyok, az a szerencsétlen nő (mint én is) elhiszi, belétek szeret, aztán ha megkaptátok, fel is út, le is út...
2009. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó válaszoló!

Nyilvánvaló, hogy te csak a műmájer pasikra buksz, hiszen a normálisak egyáltalán nem így bánnának veled. Ha te ennyire rossz emberismerő vagy, hogy az illető pasi átlátszó reakcióin sem látsz túl akkor sajnos benned van a hiba. És valószínűleg a hátralévő életedet is a feministák élharcosaként fogod leélni, férfi voodoobábukat szurkálgatva.

2009. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

De omg, hogy bírtok általánosságban férfiakat vagy nőket szidni? Attólmég mert pár vagy akár 10 férfi ezt csinálta veled nem feltétlenül ilyen minden másik férfi.

A kérdésre válaszolva, általában azok az értékes lányok akikért meg kell küzdeni, de mindennek megvan a maga határa. ~ A lányok olyanok, mint az almák a fán.

A legjobb csajok a fa tetején vannak.

A fiúk viszont nem akarnak nyújtózkodni utánuk, mert attól félnek h közben leesnének & megsebeznék magukat.

Ehelyett beérik az alsóbb almákkal, akik ugyan nem annyira jók, de könnyű őket megszerezni.

A legfelső almáknak csak várni kell a megfelelő fiúra, aki elég bátor lesz ahhoz hogy felmásszon a fa tetejére értük

2009. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy 16/F
2009. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hasonlatnak jó, kedves utolsó... én megpróbáltam felmászni érte, de nem sikerült és minnél magasabban vagy, annálnagyobbat lehet esni...
2009. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!