Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok, mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Találkozni akar velem egy csaj, de félek, hogy élőben untatni fogom, meg csalódni fog bennem, nem fogok vele tudni beszélgetni, ezért kitaláltam valami kamu indokot, hogy holnap mér nem érek rá. Amúgy MSN-en jól megvagyuk, de előbe szerintem már más lenne a helyzet az én hülyeségem miatt, ugyanez volt az eddig bnőimnél is...
2011. jan. 31. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Hallod ,BIZTOS hogy untatni fogod

Megmondjam miért ? -megmondom ,hogy nelégy kiváncsi


Mert ahogy ezt leirtad ,oda méssz hozzá ,elkezdessz habogni hebegni ,elmegy minden előled ,tanácstalan leszel ,beremegsz ,nem tudsz mit mondani ,a hülyeségek fogjak elődbe jönni ,


Joú tanács : lény nyugott ,a többi a te dolgod .

2011. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem gáz, egyszer még eljátszhatod. De! Ezen ne aggódj, hogy uncsi leszel, lehet, hogy a lány is ezt gondolja magáéról. Csak add önmagad. Ha nem tetszel neki úgy, akkor meg felesleges halogatni a találkozást, ha úgysem lesz belőle semmi.


Off: Úristen előző: látom rájöttél, hogy némely írásjel mellé kell szóköz, de nem mindegy melyik oldalra xD Szóval a vessző és pont után kell a szóköz, nem elé:D

2011. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:12



:DDDDDDDDDDDDD

2011. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ohh ,itt a magyar tanár ,üdvözöljük eggyüt :))
2011. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom mindig csináld ezt amit most. Így sosem jutsz soha senkivel semmire, de legalább az a SEMMILYEN kapcsolat ami most köztetek van, szinten marad. Mert most nincs semmi veletek, de te még ezt a semmit is félted. Ha nem jön össze más dolog miatt, akkor pedig jön a következő.
2011. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:
sose kötegszem helyesírással, de az tényleg szemet szúrt nekem is:D
2011. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan találkozz vele, nem baj ha untatod, mert csak a külső számít a lányoknak!
2011. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
máskor ne msn-n ismerkedj
2011. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hiába írnám, hogy próbálj meg nyugodtan viselkedni vele, nem tudnál. Az első randi legtöbbször (főleg hogy gondolom te kamasz vagy), nem a legjobb szokott lenni.

Amikor együtt vagytok, próbálj meg arra gondolni, hogy miről beszéltetek MSN-en, és azokat a témákat bogozgasd tovább. Próbáld úgy végiggondolni a dolgot, hogy "mit írnék neki most erre?".

Vagy ha semmiképp nem tudsz vele kommunikálni, első randira vidd olyan helyre, ahol nem kell beszélgetni.

Erre jó a mozi például. A vetítés után már lesz téma, hiszen kibeszélhetitek a filmet....

Sok sikert! ;)

2011. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!