Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó ha egy fiú verekedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ha egy fiú verekedős vagy nem? Mit mondtok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az jó, ha tud írni.
2011. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem ! az viszont nem baj , ha megtudja magát védeni !
2011. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az a "meg se próbáld!" típus vagyok és ezt is sugárzom. Sokan agressziónak vélik, de vagyok olyan birkatürelmű, hogy engem, vagy a környezetemet érő közvetlen veszélyen kívül nem mozdulok.
2011. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11:55-ösnél a pont!
2011. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Verekedni nem szabad!Az a lehető legrosszabb megoldás.Na persze néha adódik olyan helyzet,amikor tettlegesen kell megvédened magad.Ilyen helyzetben a fizikai erő csak másodlagos,nyugodtan és higgadtan kell megvédened magad.Ha teljes erőddel és csőlátással nekiugrassz,akkor te szívod meg jobban.

Amúgy meg minden fejben dől el.Ha mentálisan megtanulod kezelni az ilyen helyzeteket,akkor a sok kötekedős,verekedős kis pöts lúzert le tudod szerelni szóban.

Nem az a férfi aki verekedéssel tud csak kiállni magáért,hanem az,akibe bele sem kötnek,illetve szóban el tudja rendezni a dolgot.

Ez tanulható,de leginkább az élet fog megtanítani erre.Engem is elvertek párszor,volt olyan is,hogy nem tudtam megvédeni magam.Kb 18 éves koromra tanultam meg kezelni az ilyen helyzeteket és azóta is minden rendben van.

2011. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12:48

Ott a pont, nagyon bölcs hozzászólás volt!

2011. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bix ***** válasza:

engem meg mindig betalálnak a hülyék. és eddigi tapasztalataim szerint aki úgy jön hozzám hogy ütni akar az ütni fog akármit mondok.


egyébként ha nekem szólnak be akkor semmi baj, megyek tovább, csak röhögök. de ha mellettem egy lánynak, nah akkor pattan az ér az agyban...


és ez nem függ össze a testalkatommal sem, mert 78 kilósan is jöttek, meg most is, pedig 100 kiló fölé kúsztam és nem zsírban...

2011. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!