Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérek! Mit mondtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek! Mit mondtok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok.

Úgy kezdődött, hogy ....

Tudnotok kell, hogy van egy 17 éves unokahúgom. Én 18 vagyok. Nagyon bírtuk egymást, mindig együtt hülyéskedtünk, sötöbö, sötöbö. Szinte igazi testvérek, és legjobb barátok. Egy nap azonban történt valami:

Atmentem hozzá, először, hogy a szülei nem voltak otthon. Behívott, ettünk ittunk, nevetgéltünk. Egy órája lehettem ott, mikor elkezdett mesélni egy komoly témát: hogy én nem is tudom milyen lelkismeret furdalása van. Kérdeztem mért?


És felevenítette az összes gyerekkori kellemetlen élményünket együtt. Nem sorolom, de olyanok voltak, hogy kutyatámadás, autó, stb. Értitek. számtalanszor megmentettem az életét, vagy a testi épségét. SZerencsére nem a sajátom rovására, mert én 7 éves korom óta járok taiboxra. Na mindegy, de az utolsó eset, mikor félrelöktem, 2 éve történt. engem elgázolt az autó. Csak a karom tört el, szerencsére. Azóta tűnt fel, mintha akarna tőlem valamit.


És ahogy ezt végigmondta, közelebb jött hozzám, és mélyen a szemembe nézett. Aztán hirtelen szájon csókolt, és nekem támaszkodott. Levágódtam a kanapéra, é térdelve még mindig csókolt, én normális ülőhelyzetbe voltam. Aztán elhúzódott. Nem tudtam mit szólni. Ezután pedig egy olyan dolog történt, amit kitalálhattok a Kategória alapján



Na mármost, a kérdésem: Azt hiszem szerelmes lettem belé, és valszeg ő is belém. Nem tudom hogy járjak e vele titokban, vagy ne. Végül is nem tűnne fel senkinek, eddig is ennyi időt töltöttünk együtt, valszeg ezután is ennyit fogunk. Nade mégis, tanácsokat! PLZ!


Én 18/F ő 17/L


2011. ápr. 20. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen romantikus film készülő forgatókönyve?


Mondjuk nem mindegy hányad unokatestvér.

2011. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

lol nem xD

Amúgy meg anyám húgának a lánya

2011. ápr. 20. 12:38
 3/14 anonim ***** válasza:

(Közvélemény kutatás van? Sok választ szeretnél?) ;)


Sokféle vonzalom és kötődés létezik még a szerelmen kívül is. Majd megtanulod. Jelenleg nem késtél le semmiről, időben vagy. Azt, hogy járjatok-e, szexeljetek-e stb. senki nem döntheti el rajtatok kívül. Vérfertőzésnek, bűncselekménynek ez biztosan nem minősül, de sokan nem fogják jó szemmel nézni a családból ha kiderül.


Nekem eleve gyanús ez a vonzalom, magam is megéltem hasonlót, ez egyfajta "tartozás" miatti kötődés lehet az lapján, amit leírtál. Ez nem igazán az, amire egészséges, felnőtt, testi-lelki kapcsolatot alapozunk. De ti még nem is vagytok felnőttek, és minden korban meg kell tapasztalni, tanulni valamit. Aki soha nem áll fel, nem is esik el soha, de nem is tanul meg járni.

2011. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azért elég közeli rokonnak számít az első unokatestvér! Szerintem ne járjatok, jobb még az elején kilépni ebből a kapcsolatból, mint hogy ha már belebonyolódtatok.

Amúgy lehet, hogy a lány összekeveri a hálát a szerelemmel, mert ez is elképzelhető.

2011. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos már késő....úgy döntöttünk, hogy járni fogunk

És azt hiszem, szeretjük egymást

2011. ápr. 21. 00:36
 6/14 anonim ***** válasza:
szimplán dugtatok egy jót aztán kész. elélvezett?
2011. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja :D énis :$
2011. ápr. 25. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
ááh az unokatestvéreddel ez nagyon gáz...lehetne több eszetek de most már úgyis mindegy... de ha ez majd kiderül...mert tuti ki fog...
2011. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hát ez iszonyat gáz. Szerintem örökre nem fogtok együtt maradni,vagy ha még is kiderülne. Nem jó ! Ha szakítotok utána iszonyat gáz lenne találkozni is szerintem .. pl. családi eseményen vagy ilyesmi. ismét nem jó ! semmiképp ! ez nagyon ciki. !!
2011. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudok a jó ízlés határain belül véleményt alkotni! :S

Itt már mindenki csinálhatja mindenkivel ilyen fiatalon is!

Ez a világ már teljesen szánalomra méltó...

Ennyi...


[18/F]

2011. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!