Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a gondolat vagy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a gondolat vagy nem is tudom mi?

Figyelt kérdés
Volt egy lány az életemben sokáig,vonzódtunk egymáshoz jól éreztük magunkat együtt de nem volt szerelem a sok csalódásom után,felőle lehet.Utána én nem kerestem és ő sem engem megszakadt a kapcsolatunk.És úgy állunk h éljük életünket külön.De viszont hétvégén láttam az utcán,ahogy fel volt öltözve és ahogy ott végig vonult boldogan és rám nézett és mosolyogva köszönt az a pillanat nem megy ki a fejemből.Mi ez?Miért van az ha elgondolkozom ő van a fejemben?
2011. febr. 1. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Énis jártam így, egy csomót filóztam rajta, végül 3 nap után rájöttem hogy azért mosolygott mert a barátjához ment dugni.

Szarul esett...

2011. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szupermókus ***** válasza:
Lehet szerelem ... azért légy óvatos, lehet csak egy fellángolás
2011. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hinném mert láttam hova ment,és kivel volt.Uh ez kizárva.
2011. febr. 1. 13:08
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor miért most jön a fellángolás?Miért nem a fél év alatt?
2011. febr. 1. 13:08
 5/5 Szupermókus ***** válasza:
Azért, mert lehet megváltozott benned valami ... vagy érzelmi kötődést érzel még iránta, de olyat ami eddig nem jött elő. Ezt kiválthatja egy mosoly, egy érintés ... stb.
2011. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!