Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan párról, ahol a nő 53, a férfi 27, és már 8 éve együtt vannak?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért most jutott ez az eszembe, de csak kíváncsi vagyok. Csak mert a szüleimmel azóta alig beszélek, és hasonló okok. F/27
2009. márc. 27. 21:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%
nem vagy egy kicsit gerontofil? :D
2009. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%
Nem normalis dolog, nagy a korkulonbseg. A no a fiu anyukaja lehetne boven. A fiu 19 eves volt amikor a no 45. Talan a fiunak anyakomplexusa, a nonek pedig gyerek hianya volt? Nem is tudom elkepzelni, hogy egy csinos 19 eves srac mit kezdhet egy korosabb noszemellyel?
2009. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy jól működik a kapcsolatuk.
2009. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
75%

Te vagy a 27 eves fiu? Jesszus! De ugy akartad irni, hogy a szuleid nem beszelnek veled, nem pedig te nem beszelsz veluk, ugye? Mert neked ez normalis dolog, elvileg te beszelnel veluk.

Betegseg.

2009. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha megértitek egymást, akkor nincs semmi gond. Próbáld meg megbékíteni valamivel a szüleid. Én is hasonló cipőben jártam, csak nálunk annyi volt a különbség,hogy mikor mi összejöttünk a párommal ő akkor volt 32, én pedig 17. Mostmár egy éve együtt vagyunk. És a szülők is kezdenek megbékélni. Úgyhogy hajrá!
2009. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%
Anyakomplexus..de 8 éve együtt vagytok tehát tudjátok ezt kezelni.
2009. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
69%
ha szereted akkor el kell fogadni a pozitívumokat és a negatívumokat egyaránt és a szüleiddel próbál megbékélni, és ha szeretitek egymást akkor nincsen semmi gond!
2009. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
87%

Akárhol, ha ilyet hallok, szemeim kitágulnak és meglepett leszek.

Nemtudom az emberek ilyenkor hova teszik az eszüket, bár ha szerelmesek, akkor csak gratulálni tudok.

Szívesz szerint nem vagyok híve ilyennek! Egyetértek az előző válasz írójával, hogy az anyuka lehetne...


Bocsi a válaszért, de nekem ez a véleményem! (23L)

2009. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
89%

Boldogság és boldogság közt nincs értelme holmi (kvázi) erkölcsi alapon különbséget tenni.

Szerinte bárki (még a legnagyobb kritikusok) is összetennék a kezüket egy már nyolc éve jól működő kapcsolatért.

2009. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim válasza:
85%
Készülj fel a horribilis összegű plasztikai műtétek számláira kispajtás!:)))
2009. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!