Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megférne együtt egy buta lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megférne együtt egy buta lány és egy okos férfi?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy megismerkedtem egy tanárral, aki nagyon okos. Mindketten felnőttek vagyunk, mondjuk ő idősebb nálam, de a korral nem lenne probléma.

Sok olyan szituáció van, hogy mindig mesél olyan történeteket, amikről nekem fogalmam sincs, és ettől nagyon rosszul érzem magam, szégyellem magam... Tudom, velem van a hiba, mert nem vagyok valami okos, sőt...

Nekem ezzel annyi csak a bajom, hogy szégyellem, hogy nem tud velem értelmesen elbeszélgetni, viszont megbízható vagyok, kedves, és jól bánok az emberekkel.

Nagyon tetszem neki, meg persze imponál is neki, hogy fiatalabb vagyok.

Szerintetek működhetne ez a kapcsolat?

Én rengeteget tudnék tőle tanulni, de ő tőlem nem sokat. Azért annyira nem vagyok vészes, egy társaságba elmerne szerintem vinni, csak egyszerűen az ilyen komolyabb témákban nem vagyok otthonos.


2010. máj. 26. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen, sőt ha kiegészítetitek egymást ilyen téren az csak jó lehet
2010. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Huhh... hát köszönöm. :-) Mondjuk a találkozásoktól mindig félek, mert meg akarok neki feleni, azt szeretném, hogy büszke legyen rám, hogy ilyen barátnője van. :-D :-$
2010. máj. 26. 18:31
 3/17 anonim válasza:
ez egy nagyon előnyös kombináció. mindent bele, sok sikert!
2010. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ez se nem házasság, se nem szerelem, se nem szex, ezt inkább viszonynak hívnám
2010. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :-) Akkor annyira nem is vészes a helyzetem. :-)
2010. máj. 26. 18:33
 6/17 anonim ***** válasza:

Te nem vagy buta, ez egyértelműen kitűnik a szóhasználatodból, a nyelvi helyességből. Legfeljebb nem vagy olyan művelt, mint ő.

Az okos kérdez és tanul. Neked most van is kitől.

Mit veszíthetsz, ha megpróbálod? Semmit. Viszont ha nem, kihagytál egy lehetőséget.

Érdemes belevágnod, csak egy kicsit több önbizalomra lenne szükséged.

2010. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a legtöbb férfi szeret tanítani.
2010. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :-) Igen, a műveltség távol áll tőlem... (sajnos), de nem panaszkodom, mert majd jönnének az olyan üzik, hogy nem panaszkodni kell, hanem tenni ellene. Tisztában vagyok ezzel, és igyekszem azért "felnőni" majd hozzá. :-)

Az a legérdekesebb, hogy mikor megismertem, rá kb. 1 hétre már olyan dolgokra nyitotta fel a szemem, amiket sosem hittem volna... :-)

2010. máj. 26. 18:40
 9/17 anonim ***** válasza:

Pusztán a kérdés alapján ez a válaszom: még mindig jobban megfér egymás mellett egy okos férfi és egy buta nő, mint fordítva.

Én okosnak tartom magam, és műveltnek (nincs diplomám), és nem bírnám elviselni, ha a barátom butább lenne nálam. Inkább legyen vmi nagyagy és esetleg érezzem magam butának mellette, minthogy azt érezzem, hogy én vagyok az okosabb.

Ha nem okos a férfi, előttem nem volna tekintélye. A "vazze" féle szókincstől nem néznék fel rá...

21L

2010. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem előnyös, ha egy férfi butább mint egy nő....

Szerintem egy férfi tudja mit beszél (ne beszéljen zagyvaságokat) Engemet azok a férfiak érdekelnek akik kijavítanak, akiktől lehet tanulni, és jobban tud minden mint én(azért ne mindent, és ne legyen okoskodó....:S)

Szerintem sem vagy buta!!!

Ha szeretitek egymást akkor ez ne zavarjon!!!!:)

Sok sikert!!!:P

2010. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!