Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A nők általában önkéntelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nők általában önkéntelenül is azokhoz a férfiakhoz vonzódnak agresszívabban, bunkóbban viselkednek. Ösztönösen érzik, hogy ez a viselkedés magasabb tesztoszteron szintet jelent. "?

Figyelt kérdés

Laura Moore, szexuális tanácsadótól származik az idézet.

Mi a tapasztalatotok?


Nemet is írjatok.


2011. febr. 2. 00:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Velem is így van mint az előzővel csak én fiú vagyok és a lányok tekintetében. A lány legyen normális, tudjon viselkedni és legyen nőies. A mai lányok nagy része vagy konyhás néni alkatú vagy deszka akinek nincsen melle.
2011. febr. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

az agresszióval nem feltétlen értek egyet de a többivel teljes mértékben! szerintem ez főleg a fiatalabb korosztályra igaz, 25 alatt a nőknek a szenvedély a lényeg.

23f

2011. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet benne vmi, de ez csak a 2. legfontosabb szempont a külső után.
2011. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A szexuális tanácsadó pályát tévesztett.Az ilyen fajta viselkedés modortalanságot jelent,vagy más szóval, tahóságot, nem pedig magasabb tesztoszteron szintet.A nők közül a buta libák vonzódnak ehhez a típushoz leginkább.

Csendesebb,szerény viselkedésű férfi is lehet nagyon férfias.Tapasztalat.

2011. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy pasinak inkább keménynek, erősnek -nem úgy, sem úgy:)-kell lennie, ezt várják el a nők, mert ez a férfias. Egy hajladozó nádszál, aki már elsőre feltűnően lesi a nők minden kívánságát, eltúlzottan kedveskedő sablonszövegekkel akarja lekenyerezni a nőket, csak azért hogy el ne szúrjon valamit, feladva ezzel a talán nem is létező egyéniségét,az nem igazán fog egy nőt igazán meghatni. Azt az érzést kelti bennük, hogy a pasinak takargatnivalója van, nem létező erényeit próbálja ezekkel kompenzálni. Vagy egyszerűen egy olcsó, ócska trükkel akar bepróbálkozni. Ettől önmagában éppen hogy nem azt érzik a nők, hogy megütötték a főnyereményt!

Kedvesnek kell lenni, csak nem mindegy mikor, milyen helyzetben, mi után vagy mennyire, minek a rovására.

Az agresszivitás, bunkóság is inkább a gyengébbek fegyvere, talán a legegyszerűbben lehet vele arcoskodni. A másik lenne egy Ferrari ugye, de azt mégiscsak nehezebb leakasztani.:D

2011. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor én nem vagyok nő/lány...

16/L

2011. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!