Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz valentin napkor ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz valentin napkor ez?

Figyelt kérdés
volt barátomnak akarok írni csak annyit h boldog v.napot csak azért gondolkozok h megírjam e mert mióta barátnője van nem beszéltünk és h mit fog gondolni ha írok neki?
2011. febr. 2. 15:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

de amugy se értettem pontosan..magyarul akkor szenvedjek inkább minthogy meg próbáljam megbeszélni vele

ok akk mindegy...

köszi a válaszokat

2011. febr. 2. 16:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz indulatbol mondom. De ha felteszel egy kerdest akkor elkell fogadd mindenkinek a velemenyet hiszen azert irnak mert segiteni akarnak es a akarnak valaszolni a kerdesedre. Ha nem fogadod el a valaszokat s akarmit mondanak a sajat fejed utan mesz akkor nincs ertelme kiirni a kerdest. Es egyebkent szerintem se irjal semmit neki. Nem fog valtoztatni az sms semmit. Ha szakitottatok vege van, hiszen azert lett vege mert nem tetszett neki valami benned vagy mert mar nem erez irantad semmit. Mindenki megerti hogy szereted, de nincs semmi amit csinalhatsz , hiszen baratnoje is van . A legokosabb dolog , az hogy tovabb lepsz es elfelejted ot....mast ugyse csinalhatsz, esetleg az sms-el megutaltatod magad a baratnojevel. Remelem segitettem.
2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

nekem semmi bajom a válaszokkal és el is döntöttem h nem írok semmit nem teszek neki fel kérdéseket...

köszi a választ

2011. febr. 2. 19:16
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem te se örülnél,ha az új barátodnak a volt csaja írna h boldog Valentin napot.
2011. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nekem semmi bajom nem lenne mert a valentin napra én nem tekintek ünnepként csak egy nap amin mindenki örül a fejének
2011. febr. 9. 16:16
 16/18 anonim ***** válasza:
De rajtad kívül másnak lehet fontos:) vagy te megtiltod másoktól? Gondolom nem magadba vagy szerelmes, ezért nem csak a te megállapításod a lényeg;)
2011. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
irj neki! hátha visszacsábul, nem vesztesz semmit! ;)
2011. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

:)

köszi a válaszokat :D

de közbe rájöttem h mégse akarok tőle az égvilágon semmit :D

utálom ha valaki hazudik nekem :D és hát... na mindegy :)

megfogadom a tanácsokat nem írok de mindenkinek köszi szépen :)

2011. febr. 14. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!