Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek bele egy szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele egy szexkapcsolatba vagy sem?

Figyelt kérdés

Nincs barátom, nem is tervezek viszont 1 hónapja nem voltam férfival, na és eléggé kivagyok már éhezve.

Lenne 1 srác is aki adott ajánlást szóval lehetséges hogy bele megyek.

De nem tudom megéri-e vagy sem.

Félek hogy híre megy ennek, mert egy városban lakunk, és elég kicsi városka. Mondta hogy csak ketten tudnánk erről , de azért bennem van a félsz hogy mivan ha a haveroknak eljár a szája.


Egyébként 18éves vagyok ő pedig 19


2011. febr. 2. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

"1 hónapja nem voltam férfival, na és eléggé kivagyok már éhezve"


Jaj te szegény, komolyan mondom, hogyan bírtad eddig? Persze, feküdj le vele, nehogy itt belehalj a hosszú szexmentes hónapokba.

2011. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen is nehéz kibírni egyébként nem ilyen válaszra vártam.
2011. febr. 2. 20:38
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan ez a legnagyobb problémád?-.- Feküdj csak le vele, akin eddig is a kurv@ cím volt, nem kell csalódást okozz, feküdj csak le vele, senki nem fog meglepődni..
2011. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
eddig csak komoly kapcsolatom volt nem vagyok kur va
2011. febr. 2. 20:39
 5/15 anonim válasza:
88%

Szia!


Szerintem ne, én nem néznék olyan nőre jó szemmel akiről tudnám...

2011. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy ne. Ha teljesen érzelemmentes szex, akkor is valamelyik oldalon ki fog alakulni érzelem és általában a női oldalon szokott... túl nagy a rizikó, szerintem nem éri meg! (hasonlóban volt részem,hát részemről alakult érzelem nem a másik oldalon. első pofára esésem volt,azóta is iszom a levét)
2011. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

erre mit mondjak :D hol lax ?XD na jó nem :D ahhoz elég csúnyán be kéne bsznom h random csajokat vágjak gerincre :D hallottál már a vibriröl?


am ne :D a haveroknak jó mesélni :D


19F

2011. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Kislány 30 vagyok és nyáron dugtam utoljára,mégse vergődök.

De tudod mit?Ülj csak bele neki,hogy mindenki lotyónak nézzen mert az is vagy.Tök mind1 mit csinálsz,ilyen a lelkivilágod,tehát kis kurv@ vagy.

2011. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
háháhá egy hónap? egy hónap férfi nélkül és ennyire hiányzik a dolog, érdekes.
2011. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Na leszögezem Te itt nem fogsz kapni egy értelmes választ sem és azt is hogy 30hoz közelitek!

Én 9 hónapig éltem egy ilyen kapcsolatban.Leszögeztük hogy kettőnk közt maradjon,ez igy is lett,evvel a részével semmi baj!Mivel úgy ne is menj bele hogy nem bizol meg benne.HA felnőttek vagytok és függetlenek senkinek semmi joga téged le ribancozni és nem is szabad annak érezned magad!De ha azt is tudom hogy ha azt érzed h kicsit is kötődsz hozzá lépj le azonnal.ÉS most jöttem rá hogy bele szerettem és nagyon szar!Oldakat tudnék írni,de nem akarok.Ezek a fő dolgok és ezeket tartsd be ha akarod!

2011. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!