Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kontrollálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kontrollálni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 16 éves lány vagyok és tetszik egy 18 éves fiú. Körülbelül 1 éve ismerem, de most kezdtünk beszélős viszonyba kerülni, néhány hete. A helyzet az, hogy úgy érzem, hogy egyre jobban tetszik és szívesen járnék vele. Sokat beszélgettünk, de az nem derült ki, hogy neki vannak-e velem szándékai. Azt tudom, hogy amiket ő nem szeret egy lányon, az rajtam nem található meg (pl. cigaretta).


Szeretném valahogy magamban tartani az érzéseimet, hogy ő ebből nem nagyon érezzen sokat (mert azt megtudtam róla, hogy szeret küzdeni egy lányért), viszont nem tudom, hogy hogyan lépjek mégis úgy felé, hogy ne legyek "nyomulós" és érezze, hogy a közelében vagyok.


Nem tudom mennyire lehet érteni a kérdésemet, de szeretném valahogy kontrollálni, hogy pl. nem írt rám ma msn-en és egyszerűen egy idő múlva elsírtam magam. Vagy bemesélek magamnak olyan dolgokat, hogy biztosan csúnya vagyok és elsírom magam. Hogy tudnám ezt valahogy leküzdeni és nem ilyen halál komolyan felfogni az egészet?

16/L


2011. febr. 2. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá, ne parázz, elvégre nem olyan témát hozol fel. Azért valamennyire jó, ha mutatod, hogy tetszik neked, de ne vidd túlzásba. Sok pasi nem is mer próbálkozni, ha totál esélytelennek látja a dolgokat.
2011. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyomd el magad...

Az a kifiejezés, hogy küzdeni kell egy nőért nem azt jelenti, hogy legyél fapofa meg ilyenek. Csak ne legyél ribi.

2011. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd lazábbra. Ismerkedj meg vele, de ne nyomulj, maximum egy picit... Ha veszi a lapot hogy picit bejön neked, akkor lépni fog, természetesen ha neki is tetszel. Ha viszont nem lép komolyabb célozgatásokra sem, akkor hagyd a francba az egészet, mert valszeg nem jössz be neki.
2011. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!