Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti meg az ilyen lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti meg az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Szoval szorakozohelyen, megismertem egy lanyt(sokadik), odamentem hozza, mert szimpatikus volt, es en ugy vettem le, hogy en is neki. Csok is volt.


Erre kozli par nap mulva, hogy csak azert hagyta magat, mert idosnek neztem ki es szerett volna egy ilyen pasit, valamint azt gondolta rolam(fingom sincs miert, nem mondja el), hogy egy szexgep vagyok, ez volt masik oka, hogy nem akar semmit.(kozben egyatalan nem beszelgettunk a szexrol)


Azonban en nem csak a szexre jatszok elsore egy lanynal, es ugyan nem vagyok csak 22, de 28nak neznek. Sokadik lany idosnek nez elsore, majd amikor megszolalok, kivetel nelkul az osszes azt szurte le, hogy szexelni akarok csak.


Most ilyenkor mi a f van??:S Igy komoly kapcsolatot mikor talalok...kb soha...:|


2011. febr. 3. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de az első két mondatból rájöttem milyen csajjal volt dolgod:) Nem lepődtem meg. Jó tanács: ne ott ismerkedj komoly kapcsolatot ahol szórakozni akarnak.
2011. febr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy buknak rád. Használd ki. Dugj meg ahányat csak tudsz, most vagy fiatal. Komoly kapcsolat, majd ráér, ha tényleg 28-30 leszel.

Tudom nem ezt a választ várod, de nagyon sok ismerősöm hitte anno, hogy 20-22 évesen megtalálta az igazit és ma már egyik pár sincs együtt.

2011. febr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből nagy ügyet. Egy éretlen kis ribanc volt ennyi. Nem éri meg miatt szenvedned. Majd találsz jobbat. Bár a mai fiatalokat elnézve, ez nem a közeljövőben lesz.
2011. febr. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, szórakozóhelyen felszedett lányokkal CSAK DUGNI érdemes. Ha ugyanazt a lányt máshol ismered meg, más lesz a kapcsolat is. Biztos van kivétel, de ritkán.

Nem is ismert, de már csókolózott veled mert akart egy idősebb pasit? Akár le is cidázott volna, csak meglegyél? Felejtsd el az ilyet...

2011. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen általában félhomály van + isznak is az emberek, valszeg amikor meglátott világosban és józanul, nem tetszettél neki.
2011. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
A csajoknak pénz kell, semmi más.
2011. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy van vilagos resz is, es ott voltunk es egyikonk sem volt ittas. Inni sem akart jonni, vagy hagyta hogy hozzak neki valamit. Ezert nem ertem.

De nem is farasztom magam tovabb azzal lannyal egyebkent, ha akar valamit tudja ki vagyok es keres.

Konkretumok miatt aggodok :(

2011. febr. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!