Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Van olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van olyan lány, aki nem a pénzre bukik?

Figyelt kérdés

Manapság már minden lány a pénzre bukik, a pénzes pasikat keresik. Vannak olyan lányok, akik nem a pénzre hajtanak? Ha igen, azokat a lányokat mi érdekli egy fiúban? Mi az, ami fontos legyen egy fiúban? Kort is írjatok, légyszi.


20/F


2011. febr. 3. 09:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A nők ösztönösen olyan társat keresnek, akik mellett biztonságban érzik magukat, és a leendő utódaikat.

Régen ez a testi erőben nyilvánult meg, később a politikai hatalomban, mára az ismertségben és a pénzben.

2011. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

Igen van olyan, mert a pénz nem minden. Jó ha van,megkönnyíti az életet, de hogy csak a pénz miatt vonzódj valakihez, az nagyon gáz és aki így vélekedik, annak az erkölcsi szintjéről mutat valamit.

Személy szerint nem azért tanulok, hogy később valakit megkopasszak anyagilag és otthon meresszem a hátsóm, miközben egyedül érezném magam.

21/l

2011. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A párommal több, mint másfél éve vagyuk együtt, és egyszer-kétszer megfordul a fejemben, hogy mi lesz, ha együtt maradunk? Nem keres túl jól, én most jelentkeztem egyetemre, remélem összejön. A lényeg, hogy 26 éves létére mindössze egy érettségivel rendelkezik, ami nem is lenne gond, de nem motiválja semmi. Márpedig manapság végzettség nélkül nemigen lehet jól fizető állást találni. És hiába mondjuk azt, hogy nem fontos a pénz, mert sajnos igenis igenis az. Én nem szeretnék egész életemben a szüleim nyakán élősködni, de ahhoz igenis szükség van bizonyos anyagi háttérre. Nem állapot az, hogy valaki 20 évesen fölvesz egy lakáshitelt, és 70 éves koráig azt nyögi. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem árt, ha a férfinek van egy biztos, jól jövedelmező állása, mert arra már lehet valamit építeni. Ha úgy alakulnak a dolgok, akár családot is.
2011. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Off: utolsó, ha jól keres az ember, akkor is csak így tud lakáshoz jutni, h 70 éves koráig a hitelt nyögi - már ha nem veri át a bank, mert akkor még ki is lakoltatják. Ma Magyarországon a magyar embernek nincs esélye becsületes úton saját lakáshoz jutni, hacsak nem nyer a lottón.
2011. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:27


Tudod nagyon nem mindegy, hogy az évek során félre tudsz tenni pár millió forintot, vagy egyik napról a másikra élsz, és nulláról indulsz. Lássuk be, van némi különbség.

(az voltam, akinek a hozzászólást céloztad)

2011. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Viszont egyrészt egy lakás nem pár millió, hanem pár tízmillió forintba kerül (legalábbis ami nem patkánylyuk és nem "sötét" környéken van), másrészt csak fizetésből még pár milliót is nagyon nehéz néhány év alatt összekuporgatni. Ha kevésbé megfizetett területen dolgozik az ember, akkor pedig gyakorlatilag csak megélhetésre elég a fizetés.
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok vele, hogy nem pár millió forintba kerül egy lakás, DE(!) akkor sem mindegy, hogy 20 millióra veszel fel kölcsönt, vagy 16-ra.

Valóban nehéz félretenni egy fizetésből, ezért írtam le, hogy nem árt, ha valaki ambiciózus, és olyan állást talál magának, amiből félre tud tenni. Ráadásul, ha mindkét fél dolgozik, az nagyban leegyszerűsíti a helyzetet. Sajnos tényleg nem egyszerű normális munkát találni, ezért kell kitartónak lenni. Azért aki nagyon akar, az esetek többségében viszi is valamire. Nem akarásnak pedig nyögés a vége.

2011. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!