Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Van olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van olyan lány, aki nem a pénzre bukik?

Figyelt kérdés

Manapság már minden lány a pénzre bukik, a pénzes pasikat keresik. Vannak olyan lányok, akik nem a pénzre hajtanak? Ha igen, azokat a lányokat mi érdekli egy fiúban? Mi az, ami fontos legyen egy fiúban? Kort is írjatok, légyszi.


20/F


2011. febr. 3. 09:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

@11:07


Én nem szeretem a nagy melleket!


19/F

2011. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Tisztelt 11:07.


Igazad van !!Keresztapám 63 éves és 29 éves felesége van.Az öreg tele van lóvéval.A nő 10 év mulva biztos hogy nem fog félrekefélni, mert az öregnek még akkor is úgy fog kinézni mint egy adonis.Gusztustalan!!Az ilyen nőkhöz még bottal sem nyúlnék!!Méghogy a pénz megszépíti a hapsikat.Remélem az ilyen ringyók összejönnek valami gazdag vén nemibeteg fasszal, amitől majd ki kell szedni az összes női cuccotés nem lehet gyereke.Bár az ilyen "nők" Nem is akarnak gyereket.

2011. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Van aki a F@szra bukik! XD
2011. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Igen,vannak olyan lányok akik nem a pénzes pasikra buknak, de azt gondolom te nem veszed észre.

Én a pénzért biztos nem jönnék össze egy pasival sem, nem szeretném, ha csak egy tárgynak tekintene engem, és azt sem tartom olyan szuper dolognak, hogy a pénzével akarja engem megvenni, a szeretet a "szerelmet".

Egyszóval én idegenkedek az ilyen dolgoktól- és nem vagyok ezzel egyedül,mint nő.

2011. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, leírjam-e úgysem hiszik el sokan, de mindegy, a lényeg, hogy én tudom: vannak nők, akik nem a pénzre buknak.

Nem egy gazdag pasi hajtott rám annak idején, akik mindennel elhalmoztak, mégis kétszer is olyat választottam, akiknek elég nehéz az anyagi helyzete. A párommal kapcsolatban a figyelmemet először a magabiztossága, az erős egyénisége, a humorérzéke keltette fel és az, hogy kötetlenül tudtam vele beszélgetni, határozottan jól éreztem magam a társaságában, pedig nehezen tudok megnyílni az emberek előtt. Aztán kiderül, hogy emellett érzékeny, érzelmes is és ettől még jobban tetszett.

2011. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
12:33 vagyok és még azt hozzátenném, hogy az viszont való igaz, hogy a nagyon rossz anyagi helyzet, tehát ha nincs hol lakni, nincs mit enni, és az ilyesmi okozta mindennapos feszültség könnyen meg tudják rontani a kapcsolatot.
2011. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok is, akiknek a külső a fontos. Viszont ezzel kifújt.
2011. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

13:21


Na és a farokméret? :D

2011. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Engem pl nem erdekel a penz. Kiskorom ota ugy vagyok nevelve, hogy a szeretetet penzzel nem lehet megvenni. Jelen esetben is szerelmes vagyok, meghozza egy olyan fiuba, aki nem az a tul gazdag. De engem ez nem is erdekel. Inkabb az erdekel, hogy legyen jofej, kedves, aranyos, vicces, torodjon velem es mondjon ki, mit akar, nekem azert fontos, hogy legyen apolt es nem ronda. Nem azt mondom, hogy a vilag szep, de nekem azert tetszedjen a kulseje is.

18/L

2011. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szintén jelen !

Az előző barátom egyáltalán nem volt pénzes..ha ezt nézzük mi magasan jobban állunk ilyen téren.Még nekem apám külföldön dolgozik,cégünk van stb,addig őt egyedül nevelte az anyukája.Mikor pl itt volt nálunk és kaját rendeltünk minden alkalommal én fizettem,nagyrészt a randikon is,vagy netán felesben,de az ritka volt.Mikor plázába mentünk vásárolni,megláttam valamit én vettem meg magamnak,szóval itt nem arról volt szó,hogy még én elvárom,hogy a pasi vásárolgasson nekem.Nem vitt étterembe meg ilyenekről szó sem volt.És mi fogott meg benne?Talán a személyisége,a lénye,a belső értékei.


Vannak még kivételek,még akkor is,ha rengeteg számító r*banc van a világon.

2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!