Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel szólítsam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel szólítsam meg azt a lányt, akit látásból ismerek csak?

Figyelt kérdés

1 busszal járok vele, a tekintetünk találkozott már párszor. Arra gondoltam, hogy esetleg megkérdezném tőle hogy tudja-e mennyi az idő, vagy valami ilyesmi.

Tehát valami tipp, amivel megszólíthatom? Mert csak úgy mégsem mehetek oda...


Aztán + 1 kérdés: Tényleg ,,b*zis", ha egy fiú a lány ismerőseinek sziával köszön? Haverjaim szerint az, de nem tudom, tényleg így lenne?:|


Köszi előre is.


2011. febr. 3. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! mi újság mesélj milyen napod volt?

amúgy hogy hívnak? engem .....


utána majd bele merültök a besz. be

2011. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bejössz neki igazából mindegy mivel mész oda sikered lesz. Amúgy a haverjaid szerint ha a szia b*zis, akkor mi nem az?
2011. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi.


Második: hát haverjaim a lányoknak ,,cső, csá"-val köszönnek, de nekem az valahogy nem fekszik. Szóval haverok között még elmegy, de én azért csajoknak nem szívesen csőzök, nem is tudom pontosan miért, szerintem nem nagyon illik, vagy nem tudom...

2011. febr. 3. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyen sablonszövegekkel menj oda hozzá, mint például, hogy tudja-e, hogy mennyi az idő. Egyszerűen köszönj neki és kérdezd meg milyen napja volt. Ha szoktatok szemezni, ahogy mondtad, akkor ez a legjobb megoldás szerintem.


A "cső" meg "csá" szerintem bunkó. Ha jóban vagytok akkor lehet, mert úgy lazábbak a dolgok, de akkor sem mindig. Nekem nem esne jól, ha mindig így köszöngetnének nekem. A sziával nincsen semmi gond, aranyos. Hallgass a saját megérzéseidre és tedd azt amit Te jónak látsz. Ne a haverjaid befolyásoljanak, akik úgy néz ki nem is tudják, hogy hogyan kell bánni egy lánnyal..

2011. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csajjal udvariasnak lenni nem b*uzis. Cso-csaval menozni viszont szanalmas es primitiv.

Egyebkent is az aki szerint b*uzis BARMILYEN modon is LANYnak koszonni, az tisztaban van a szo ertelmevel??


Mondjuk en valami olyasmit kerdeznek hogy szia, ne haragudj meg tudod mondani merre megy ez a busz? AZtan ha visszanez hogy dehat te is mindig ezzel jossz, akkor mondj valami olyasmit hogy tudom, csak mindig rad figyeltem az ut helyett...

2011. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki tényleg mindegy mit mondasz. Az időt is megkérdezheted. Aztán folytasd a párbeszédet és meglátod partner-e. Ha tetszel neki az lesz, ha nem akkor legalább tudod.
2011. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és nyugodtan köszönj sziával. Egyáltalán nem bu*zis. Lánynak mondani tök normális.
2011. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem valami vicce szöveggel nyiss. például: nem tudod megmondani merre lakom? most nappal van vagy éjszaka? ezen biztos jót fog nevetni, és tudni is fogja hogy miért szólítottad meg, hogy nem véletlen. persze ez csak akkor jó ha elő tudod adni, ha nem sülsz bele, szóval csak akkor.

a szia meg nem buz*is

2011. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!