Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel szólítsam le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel szólítsam le a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés
Mondjam meg neki, kerek perec, hogy nagyon tetszik és hónapok óta belé vagyok zúgva? Vagy hogy?
2010. júl. 27. 00:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez így túl sok lenne hirtelen. Csak valami idióta kérdéssel menj oda hozzá és beszélgessetek.
2010. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az idióta kérdést, úgy értem, hogy amiből levágja, hogy csak azért kérdezed meg tőle, mert beszélgetni szeretnél vele.
2010. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Aha! És mi legyen ez az idióta kérdés? :D
2010. júl. 27. 01:06
 4/19 anonim ***** válasza:

Úúúú, látod most is milyen függőlegesek a falak?


Ezt még régebben olvastam egy felvilágosítós könyvben.

2010. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
XD, köszi szépen, ez a szöveg a buszon tarol majd. :D
2010. júl. 27. 01:11
 6/19 BlacktigerXXX ***** válasza:
akkor azt kérdezd, hogy neked is bejön a buszvezető? xD
2010. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 BlacktigerXXX ***** válasza:
azzal még a homár Lajcsikánál is tarolni fogsz a 8/B-ből
2010. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

:D:D:D::DD ez a falas duma k.rva jó :D én jót nevetnék :) Amúgy tényleg, keresgélhetsz még neten ilyen idióta kifogásokat h megszólítsd, ami vicces is:) Ha jófej a lány, veszi a lapot:) Ha buszon találkozol vele csak próbálj meg mondjuk melléülni valamikor, vagy mellette állni, és kezdeményezhetsz beszélgetést... Én lány vagyok, és ha nem valami tökéletesen retardált egyed akar velem társalogni, mindig benne szoktam lenni egy kis dumálásban:) Mondjuk sokat utazom távolsági buszokkal.

Am sok sikert:) Ja és ne tarold le a hónapok óta tetszel szerelmes vagyok beléd dumával! Majd ha esetleg sikerül összehozni pár talit, és úgy látod tetszel neki te is:)

2010. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

szeervusz! tetszöl! leszopsz?

vagy rakd a farkad a fejére (ezt már annyiszor írtam... tök alap)

16/F

2010. júl. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Téényleg, meg a "Teccő kóla" kezdetű is :)
2010. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!