Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mellméret mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mellméret mennyire befolyásol titeket?

Figyelt kérdés
Mennyire számít a mellméret ? Nekem kicsi szerintem és érdekelne , hogy ez mennyire hátráltat. Nem hordok push-up melltartót , mert szerintem rosszabb , ha esetleg arra kerül a sor , hogy leveszem és a srác meg nem talál benne valami nagy mellet. Szerintetek jól teszem vagy veszek szivacsosat ?
2011. febr. 6. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél. használj ugyan olyant mind eddig. A srácnak nem fog jol esni ha nagy melltartó alatt kis mellet talál. Én a közepest szeretem szóval ne legyen kicsi de akóra se hogyha a fejem beteszem a közre ne halljam a déli harangszót
2011. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semennyire nem befolyásol. az a legutolsó dolog ami számít.
2011. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez ízlés kérdése h kinek mi tetszik. De szerintem mindenkinek lényeg h formás legyen. Nekem speciel nem jönnek be a nagy mellek, ha úgy lenne akkor elmennék tehenésznekXD
2011. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a melleidet kifogásolja és döntő szerepet játszik neki veled kapcsolatban, akkor ne tarts igényt a társaságára. Egy nő nem kicsit többől áll mint 2 mell meg jó segg. Rohadtul érzékeny vagyok, hogy szép legyen a lány akivel kezdek, de ha a mozgása IGAZÁN nőies és természetes akkor csak túlsúlyos ne legyen. Persze legyenek meg a vonalai, de nem ragadok le, hogy milyen a segge,melle,lába stb. 23F
2011. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
: DDD köszi a válaszokat !
2011. febr. 6. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kicsi van, az sem baj, csak formás legyen. Nekem az a legfontosabb egy mellnél. Meg hogy a kezemben érezhessem. a nagy csak ritkán tud olyan formás lenni, hogy tetsszen.
2011. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
arányos legyen.:)
2011. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem se túl nagy de bizok benne h nőni fog..azt hiszem a lányoknak 23 éves korig nő..de szeretem igy mert formás és feszes..hiába kicsi..a kifutós modelleknek sem nagyobb... :D
2011. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A méret annyiból számít, hogy látszódjon, hogy van :)

Illetve mondjuk meg lehessen fogni.

Azután már csak a forma a lényeg, legyen szép alakja és bimbója.


A kifutós modellekre sose nézz se vetélytársként, se példaképként. Azok másik állatfajhoz tartoznak, csak még nem vették észre, hogy eladták az életüket a divatiparnak.

2011. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a mell mérete a lényeg, hanem, hogy természetes legyen!!!
2011. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!