Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy jön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy jön a nyár, és a csajok "lazábban "öltözködnek, és én eléggé megbámulok majdnem mindenkit. Mi van velem? Más is van így, nem csak én?

Figyelt kérdés

:$.De már próbáltam "nem megbámulni" őket, de nem ment.(amúgy egyáltalán nem feltűnően szoktam, észre se szokták venni).Ez normális?

jah és még valami.:A lányok is ugyanúgy "megbámulják" a fiúkat?

16/F


2009. ápr. 8. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, általános reakció. Én sem bírom a szemem nem legeltetni a gyönyörű lányokon, valamint egy hiányérzettel kevesebbet érzek hosszú idő után :)
2009. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
93%
nos mivel én is fiú vagyok én is megnézem a csajokat hisz ez a természetes...:D jönnek a meleg idők kezdenek egyre lengébben öltözködni a lányok... és mi ezt ugyebár nagyon szeretjünk, nem véletlenül van a mondás, hogy : Itt a tavasz, dagad a f.sz...:D magyarul jön a "párzási időszak"...:D ilyenkor minden fiú és lány jobban érdeklődik egymás iránt, az viszont engem is érdekelne, hogy ti is megnéztek minket lányok?
2009. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Sztem eléggé normális h megnézed a csajokat :D (inkább őket :))
2009. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
lány vagyok. természetes,h megnézem a pasikat. Sőt,még a lányokat is,ha csinosak. Akkor irigylem őket,h milyen jó alakjuk van,de jó lenne,ha én is ilyen lennék.(most szültem,némi felesleg maradt rajtam,úgy kb 15 kg.:-()
2009. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ja, még csak 16 vagy. aztan majd ahogy nőlsz, és komolyodsz, lesz komoly kapcsolatod, akkor mar nem fogsz minden lany utan megfordulni.
2009. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Szülés után hiába van a nőn túlsúly, az akkor is szép. Előbb-utóbb meg úgyis leadod.


Egyébként meg persze, hogy meg szoktam bámulni a csajokat. :D

2009. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Mármint hogy nem bámulni. Csak egy-két öntudatlan pillantást vetni rájuk. Ahogy minden normális férfi.


De tudtommal a hölgyek ezeket észre szokták venni. ;)

2009. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem normalis.en is meg szoktam bamunli az ojan pasikat akik jol neznek ki.......:P pedig van egy egy eves kapcsolatom.

14/l

2009. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok nem vagy homokos.
2009. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nincs semmi baj veled? Én úgy vagyok vele, ha akarnám se tudnám nem megbámulni a szép lányokat
2009. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!