Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen van, vagy csak én éreztem ezt vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác aki mondjuk hogy tetszik. Egy suliba járunk, egy emelten van a termünk ezáltal elég sokszor találkozunk, de nem ismerjük egymást. Múltkor mellém állt a folyosó kb 30 centire (ő egyedül volt, én a bnőmmel) és amikor odaállt olyan furcsa érzésem volt, mintha elektromos lett volna köztünk a levegő, vagy nemtudom megfogalmazni..szóval olyan fura volt, és nem tudom hogy ez csak azért volt mert mellettem állt és tetszik nekem és azért éreztem ilyet, de pl volt már amikor úgy állt mellettem hogy összeért a karunk, akkor nem volt ilyen érzésem.Szóval ezt csak én éreztem vagy lehet hogy ő is, vagy azt éreztem mintha ő is érezne irántam valamit?Bocsánat a megfogalmazásért, de nem tudom jobban, olyan furcsa volt.
2011. febr. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja meleg, meg bizsergő én se tudom megfogalmazni, gondolom amikor összeért a kezetek azért nem érezted mert akkor voltak ott mások is, nem volt olyan "intimebb" hangulat.


Szerintem ő is érezte.

2011. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

lehet hogy ő is érez valamit :)

Sztem próbálj meg beszélni vele valahogy... menny neki véletlenül :D az mindig bejön:) aztán hajrá!:D

2011. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

szóval akkor vszínű, h én is bejövök neki?

2011. febr. 6. 17:52
 4/6 anonim válasza:
kazinczy ferenc ált suliba jársz?
2011. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, 17 vagyok, már gimibe járok
2011. febr. 6. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalatommal próbánék választ adni :) Mindig amikor a mellett a fiú mellett vagyok akit szeretek ugyan ezt érzem, de amint hozzáérek minden megnyugszik. De az hogy vajon ő is ezt érzi-e? Sajnos úgy vettem észre hogy sok fiú nem tudja eldönteni hogy mit akar... ezért a saját hibáit a lányra vetíti ki és őt okolja. Szerintem érdemes lenne beszélned vele, talán kezdhetnétek msn en... írásban mindig könnyebb :)
2011. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!