Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Még nem éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Még nem éreztem ilyet.

Figyelt kérdés
Mikor gondolok Rá összeszorul a gyomrom, olyankor enni sem bírok, ha tudom, hogy valahol találkozhatunk akár pár percre is, képes vagyok 3 órát készülődni, néha sírok, mikor arra gondolok, hogy van barátnője...
2011. szept. 2. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ám bizony. Meg sok szerencsét, sosem lehet tudni, még akár össze is jöhettek egyszer. :)
2011. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fémfaház ***** válasza:
23%
Akkor ne gondolj rá.
2011. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:00


Mondani könnyű.

2011. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fémfaház ***** válasza:
Én alapból nem kezdek olyannal akinek barátja van.
2011. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves Fémfaház! Senki nem tehet arról, hogy kibe szeret bele. Amúgy kedves kérdező! Kérdésedre válaszolva igen ez szerelem.
2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az az és keményen rába*sztál! Isten hozott a Föld nevű bolygón...
2011. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát,valószinü. nálam igy kezdődött. ha tudod,még most győzd meg magad valahogy hogy TÉNYLEG nem éri meg és hátrálj ki,kerüld el és töröld mindenhonnan. másképp egyre jobban belefogsz zúgni,és egyre többet fogsz szenvedni,aztán megpróbálod elfelejteni,aztán 3x intenzívebben tör rád és igy folytatódik.. szépen lassan teljesen más ember leszel. én teljesen megváltoztam,bár igy utolag visszagondolva teljesen pozitivan. de ha lehetne megspórolnék magamnak fél évnyi reménykedést,aztán egy év szenvedést és vágyakozást utána. hozzáteszem hogy abban az egy évben már egyáltalán nem találkoztunk,és még akkor is ugy éreztem hogy érte akár meghalnék és értelmetlen nélküle az életem.. na,akkor jöttem rá hogy baromság,és másba kell fektetni az energiámat,mert a pasik nem érik meg. ha lesz valami lesz,ha nem én akkor is jól elleszek. így lettem 5ös tanuló :D
2011. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Kedves Fémfaház! Nem kezdtem Vele, nem is fogok.

2011. szept. 3. 08:17
 10/10 anonim válasza:
szegénykém ne ad fel de ne is mász rá de igen ez a szerelem engem most dobtak mert talát magának egy jobb csajt és én is ezt érzem szörnyen hiányzik
2011. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!