Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Vonzónak tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzónak tartjátok a ducibb lányokat?

Figyelt kérdés
Van egy pár ismerősöm, akik nagyon bejönnek, és szívesen lefeküdnék velük. De nem merek kezdeményezni, mert félek h bennük is az a sztereotípia, h szép lány=vékony lány. Egyébként nem vagyok kövér, szép, ideális méretű a cicim, a popsim pedig feszes és kerek. Ha kezdeményezzek, akkor hogyan?
2009. febr. 8. 20:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
68%
bocs de nem nagyon
2009. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
A duci és az ideális között van különbség.
2009. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
11%
jaja de mennyetek a szexualitásra és az ott lévot válaszoljátok meg a pénisznovelot
2009. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nő vagyok, de voltam ducibb is és akkor is sokan csapták a szelet, úgyanúgy, mint mikor véknyabb voltam. Sok fiú barátom van, legtöbbjüknek nem tetszenek a kövér lányok, de ain van egy kis fölös, az még igencsak szexi tud lenni. De szerintem inkább az egyéniség fontosabb.
2009. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a duci alatt azt értem hogy nem effekítve kövér, meg hájas, de nem 50 kiló. olyan 70 kg körüli...de jól öltözött, és csinos. ez sem vonzó?
2009. febr. 8. 20:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
vagyis teltkarcsú?Azért ez attól is függ hogy hány cm vagy és ahoz képest a súlyod
2009. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
nekem tetszenek a duci lányok :) nem a 120kilósokra gondolok!a vékonyak pedig nem igazán...sztem mindenkienk más jön be! de a többségnek a vékony...
2009. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
htá nekem a bnőm jön be;):D és htá nem mondhatnám h vékony azt se h duci pont jó:) egyébként ha már itt tartunk én kórosan sovány fiú vok kb 170 cm 50kg(nemtok mit tenni össze vissza eszek mindent és mégis ...) és mégis elég sok csajtól pozitív visszajelzést kapok :)
2009. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
nekem bejönnek a teltebb lányok, de a nagyon kicsik tudnak igazán felhúzni:)
2009. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát én a szerelemben hiszek, és be is vált :) 17-f
2009. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!