Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Vonzónak tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzónak tartjátok a ducibb lányokat?

Figyelt kérdés
Van egy pár ismerősöm, akik nagyon bejönnek, és szívesen lefeküdnék velük. De nem merek kezdeményezni, mert félek h bennük is az a sztereotípia, h szép lány=vékony lány. Egyébként nem vagyok kövér, szép, ideális méretű a cicim, a popsim pedig feszes és kerek. Ha kezdeményezzek, akkor hogyan?
2009. febr. 8. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az nagyon jól néz ki,ha egy lány nem teljesen vékony,van rajta mit fogni!Személy szerint nekem bejönnek :) Ahogy leírtad a súlyodat,azzal sincsen semmi baj,bár a magasságodat nem tudom.Szívesen meg is ismerkednék veled! :D


20/F

2009. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

en jobban tetszettem magamnak es a sracoknak is, amig 60kg/170cm voltam, es nem 70-75, hiaba probaltam elhitetni magammal hogy jol nezek ki amikor elkezdtem folszedni a kgkat, most mar keso.

minenki az idealis testtomegindexre torekedjen, mert az az egeszseges es a szep is. sem a sovany, sem a duci nem szep. es ha egyszer elkezd valaki hizni, akkor eleg hamar "kover" lehet belole. Vigyazni kell.

2009. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Fénykép alapján lehetne megmondani.

Amúgy nagyon sokan szeretik, ha a lányon van mit fogni. De azt már nagyon kevesen, ha mindent két kézzel kell tartani rajta.

2009. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
nem nagyon...
2009. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Egy előző kérdéshez épp írtam:


Volt olyan kísérlet, ahol ffiaknak rengeteg különböző alkatú nőt mutogattak, s pontozniuk kellett, mennyire vonzóak. Az épp jóllakott ffiak a vékonyabb lányokon időztek el jobban, míg az éhesek szignifikánsan eltérő mértékben sasolták a ducibbakat.

Logikus: az annyiszor emlegetett ősember azt láthatta ebben, h ez a nő (vagy a hely, ahonnan jött) akárhogy is, de bővelkedik az élelemben, ami jó az urának is, no meg a kis purgyéknak is.


Így esett, hogy lányokat én csak 70 kg fölött :)

Volt már kivétel, csodálatos is, de a szabály, az mégis szabály :)


27/F


Fotód? kepfeltoltes.hu / privi?

2009. febr. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%
Helló, mindig a vékony, kiscicis lányokat kedveltem. A feleségem is ilyen. Aztán találkoztam a munhakelyen egy olyan duci csajjal, akinek még a járása is egy kúrással ér fel :) Na, ez az, amit kisugárzásnak hívnak... Biztos, hogy szabadnapot veszek ki az asszonytól, vagy hazaviszem, hogy hármasban, mert már nem bírom :))))))
2009. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok :)
2009. febr. 10. 20:12
 18/20 anonim válasza:
probaltam eztis aztis 70 kilóig 25 éves kor az a perfekt az életem eddigi legjob sexe volt
2009. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nagyon, főleg ha tetszik az arca
2010. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2009-02-09 15:18 gratulàlok àsd el magad!!!! Ki vagy te? Inkàbb egy dagadt ku.rva? ELmész te a fa.szomba....neked bàlna valo nem feleség pont az ilyenek miatt van elegem mint te meg a s.eggràzo dagadt kur.vàk!!!!!!!!!
2012. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!