Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyennek ítéltek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek ítéltek meg első látásra egy olyan srácot, akinek van egy rovásírásos tetoválás az alkarján?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Rovásírás +

Tetoválás -

2011. febr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

testvérnek :)

én Magyar vagyok és mindig jó érzéssel tölt el ha valakit pl bomberben vagy olyan mintás pólóban pulcsiban, vagy akármiben látok.

16/L

2011. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez kifejezetten bejön [:
2011. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kuriózum:D...még nem láttam ilyet srácon.

barátomnak cirill betűs felirata van intim helyen,ésbejön...a rovásírás is tetszene. :D

2011. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megmutatnám neki a cirill betűs tetkómat.
2011. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

függ attól, h mi a felirat.

Ha mondjuk az, hogy Becsületem a Hűség, akkor kifejezetten nagyon szimpatikus a fiú :D


(egyik idióta haverom a barátnője nevét íratta a kezére, akivel rá pár hónapra szakítottak.

mondjuk 20 évesen még nem kellett volna ilyen tetkót csináltatni, mert 40 évesen majd rajta lesz az utónévkönyv :P )


egyébként meg bírom a rovásírást, a bombert, a Thor Steinar cuccokat, a RomEr-t, meg olyan dolgokat is, amiket ide nem írhatok le, mert elvinne az NBH :D

2011. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszene! Sajnos kevés magyar ember ismeri a rovásírást manapság. Pedig gyönyörű örökség!
2011. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
00:01, attól, hogy magyar vagy, attól a melléknevet még kisbetűvel kell írni:)
2011. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy magyar, tényleg kis betűvel kell írni. Magyarórán tanítják.


Nos, előbb elgondolkodnék, hogy mi lehet odaírva. Ha nem tudnám elolvasni, akkor biztos rovásírás, mert én a germán rúnákat ismerem.


Egyébként meg mindegy, csak jó fej legyen.

2012. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!