Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet csúnya nő/jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet csúnya nő/jóképű férfi párosítás?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánanézni, hogy milyenek a csúnya nő/helyes pasi, és a csúnya pasi/szép nő felállások. Csúnya pasi szép nő felállásból elég sok van, azt tudom.

AZt szeretném kérdezni, h mik a tapasztalataitok?

Létezhet csúnya nő jóképű férfi párosítás?

Az oké, hogy nehezebben alakulnak ki meg minden... de tételezzük fel hogy belsőleg nagyon jól kijönnek,szerelmesek is, akkor a külső lehet egy ilyen akadály? És mostanság ezek mennyire gyakoriak? Utánanéztem, de nagyon megoszlanak a vélemények.. (egyesek szerint csúnya csúnyával, szép széppel ez így törvényszerű)gondoltam itt megkérdezem, hátha valahogy okosabb leszek:D


2008. dec. 23. 01:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Igen... és annyi volna, hogy a nő nem önbizalomhiányos.. és nem az, hogy bebeszéli magának h ronda. hanem tényleg az, a jóképű férfi meg tényleg az.

(amúgy nem rólam van szó)

2008. dec. 23. 01:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én elég sokat látok ilyet!Szerintem a jóképű srácok a különleges lányokat kedvelik. Mivel jól néznek ki, bármilyen lányt megkaphatnak, de egy életre szóló kapcsolathoz és családalapításhoz nem feltétlenül egy "cicababa" a megfelelő. Az ilyenek általában karrieristák és érzelmileg felszínesek. Tisztelet a kivételnek. De mit értesz a csúnya szó alatt? Azért csúnya,mert nem öltözködik divatosan, nem sminkel? Vagy az arca,alakja nem szép? Nem szabad a külső alapján ítélni, a belső kisugárzásunk széppé tesz minket. Továbbá a külsővel szembeni előnye, hogy a lelkünk mindig fiatal marad:)
2008. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen kérdés.

...az a nő biztos, hogy tud valamit! Vagy olyan kisugárzása van...

2008. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. és lefontosabb: Csúnya nő/pasi nincs! Mindenki szép valakinek! Szóval ha már okosodni akarsz, akkor itt kezd el!

Amúgy meg van olyan, hogy egy kevésbé szimpi nő/pasi kerül össze egy nagyon helyes pasival/nővel!

Mostmár okosabb lettél?

2008. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Így van ahogy az elöttem válaszoló leírta. Nincs csúnya nő/pasi hisz mindenkinek más tetszik, mindenkinek más a csúnya. Ha szerinted egy nagyon pattanásos lány nagyon csúnya az másnak lehet szép és tetszhet neki.. ugyanígy fordítva is igaz!
2008. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha nagyképű akarnék lenni azt mondanám,hogy nálunk ez pont fordítva van.Mi itt a neten-munka miatt-futottunk össze párszor.Azután elkérte a számomat,hívott,jót beszélgettünk.

Két nap múlva taliztunk személyesen.Amikor megláttam...csak a jól neveltségem tartott vissza attól,hogy haza ne menjek.

Sétáltunk,beszélgettünk és 5 óra múlva mindketten azt éreztük,hogy nem akarunk a másik nélkül lenni 1 percet sem.Azóta együtt élünk.És esküszöm neked életem legrondább pasija az életem szerelme.Nem adnám őt senkiért.Ja,és 36 éves vagyok ,nem kamaszlány:-)

Egyszóval, a külső azt hiszem csak az első pillanatokat határozza meg.

Boldog ünnepeket.

Üdv:Kriszti

2008. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kriszti ez iszonyat aranyos:) Nagyon sok boldogságot nektek!!!:)
2008. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekelt a véleményetek. köszönöm szépen mindenkinek:)
2008. dec. 25. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!