Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok, ha egy nagyon jó lány barátnőtök nyerne egy wellness hétvégét és téged hívna el magával?

Figyelt kérdés
elmennétek? mit gondolnátok,hogy többet akar a lány? előtte akarnátok tisztázni, hogy ez most baráti vagy több vagy majd alakul valahogy? mindketten egyedülállók vagytok és csak barátok, soha nem volt semmi...:)
2011. febr. 5. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarnék tisztázni semmit persze hogy elmennék az uton majd összejövünk
2011. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék, de nem közelednék hozzá, ha ő nem akarja. Teljesen baráti gesztusnak fognám fel, amíg másra nem ad jelet.
2011. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem biztos lennének kételyeim hogy mért pont én.. de elmennék.
2011. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eszterke95 válasza:

Szia! Én lány vagyok, de szerintem nem hívott volna el, ha nem akarna semmit.. De ez csak az én véleményem. :)

Mindenesetre, ha neked tetszik a lány szurkolok nektek. :) (yn)


16/L

2011. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!