Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy fiúnál? :O

Figyelt kérdés

nem úgy van hogy a fiúnak kell kezdeményezni, vagy ők kezdeményeznek ha akarnak valamit? csak ha tetszenék neki akkor rég észre vettem volna, de ahhoz képest rám sem néz, tudom meg kell próbálni, de ha nem tetszem neki akkor csak visszautasít... meg ha annyira akarna valamit azt látnám rajta:(

16/L


2011. júl. 19. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elé állsz és felrántod a nyakadba a pólódat ...
2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tetszel neki de fosik leszólítani :D Meg az is lehet hogy téged bámul de soha sem veszed észre :D
2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csak azért tudom mert én így csinálom de fosok leszólítani egy lányt :D 16/f
2011. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én egy lányt?
2011. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Neki kell kezdeményezni, jelezd neki h bejön neked, keresd a társaságát, beszélgess vele, mosolyogj rà...és akkor talán èszreveszi h akarsz tőle vmit és kezdeményezni fog.
2011. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

odasétálsz megfogod a péniszét és azt mondod:

szívesen kipróbálnálak :D

2011. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!