Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenkinek ő tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek ő tetszik?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel szinte külsőre-belsőre ellentétek vagyunk. (Ő 15, én 14.) A viselkedésünk is teljesen más: Ő meggondolatlan, meglehetősen perverz, bevállalós, fiúsabb lány.SZőke haja van, és zöld szeme.

Tesalkata: alma, magas


Én csendes, olykor túl feszült, "szégyellős" lány vagyok. Barna a hajam, szemem, sápadt a bőröm.

Testalkatom: homokóra, közepes magasság


A problémám az, hogy a fiúk 95%-ának jobban tetszik, mint én. Több önbizalma van, mint nekem. (majdnem nullán állok)

Mikor már épp egy kicsit kezdem jól érezni magam a bőrömben, bemásol egy beszélgetést, hogy milyen bókot kapott. Nem szoktam ilyeneket kapni...

Elszomorít a tény, hogy tulajdonképpen árnyékban vagyok, és nem merek kitörni. Nem merek felvenni szoknyát, nőiesebb ruhát hordani. (ő sem nőies)

Mit tegyek, hogy legalább egy szó erejéig észrevegyenek?


2011. febr. 5. 21:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Az önbizalom a kulcs, pont ezért tetszik ő mindenkinek, mert van önbizalma.
2011. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Értem. Honnan szerezzek magamnak önbizalmat?
2011. febr. 5. 21:53
 3/47 anonim ***** válasza:

van 1 ilyen csaj ismim tök ugyan ez csak ő már idősebb ha gondolod be mutatlak neki írj 1 privit [ő már javuló félbe van szerencsére]


de amúgy ez ilyen 1 értelmű h ő feltűnőbb de ez most ilyen van akinek ez nem jön be nyugi :) [ jó én így tök ismeretlenbe nem tudok mit tenni ez ellen ezért is mondtam h ha gondolod be mutatlak a csajnak] (valszeg nem 1 helyen laktok szal msn vagy mail lesz belőle)


19F

2011. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
vegyél.
2011. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Vaterán mennyiért van? :P
2011. febr. 5. 21:57
 6/47 anonim ***** válasza:
majd küldd el az msn ed priviben és beszélgessünk el 1 kicsit :D
2011. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én vaterás ár alatt jóval adok neked :)
2011. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

ahhoz képest h ki vagy akadva tőle eléggé poénos kedvedbe van :D

[ennyi erővel "nem jött meg a menszeszem mit csináljak? -a futár szolgálat nagyon lassú de ha gondolod el küldhetem az 1ik ismerősömét" by antifaces


19F

2011. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Dehogy küldöm. Erre céloztam... :D
2011. febr. 5. 22:00
 10/47 anonim ***** válasza:

vagy*


19F

2011. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!