Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Azt hiszi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszi hogy minden nő a pénzre hajt!?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, nekem nagyon tetszik, azt is mondta hogy én is tetszek neki.

Semmi komoly nem úgy ismerkedtünk meg mint PASI ÉS NŐ.

Na de én kezdek beleesni, és ő viszont nem akar barátnőt mert most nem dolgozik és nincs pénze, és azt mondta így neki nem kell hogy a lányt még moziba sem tudná elvinni ami alap szerinte.

Viszont nekem ez nem lényeg hogy na már az első hónapokban vigyen el, nem kéne azt besűríteni.

Viszont nem tudom hogyan mutathatnám ki jobban hogy tetszik és nem érdekel a pénz!!


18/L


2011. febr. 6. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem a barátod nem az a hülye típus, aki azt hajtogatja, hogy a nők k...vák, mert csak a pénz érdekli őket. Ha ilyen lenne, jobb ha nem foglalkoznál vele.

Szerintem inkább rosszul érezné magát, hogy te tartod el, vagy nem tudtok elmenni sehová, ahová pénz kell és ez kicsit kínos lehet. Szerintem fél attól, hogy emiatt elveszíthet egy lányt, mert unalmas lesz vagy nem tudom.

Csak beszélni tudsz vele, mást nem... Esetleg elhívhatod te őt moziba meg ilyenek.

2011. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek még egy kicsit és rá fog jönni, hogy neked nem a pénz kell...Aztán jöhet a csók, szerelem stb.. vagy a jel küldözgetés. De azt ne mondd neki soha, hogy csak barát akarsz lenni.
2011. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem az ő helyzetét is meg lehet érteni mert elég kellemetlen lenne h mondjuk ne mtudnám el vinni sehova de akkor szerintem ülj le vele és komolyan beszéljétek meg a dolgokat mert érdemeS!!!!
2011. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tartja őket k****nak szerencsére csak nem tudtam mit írni, mert engem nem érdekel ha nem tud elvinni moziba csak szeressen
2011. febr. 6. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszi azt hogy minden nő pénzre hajt ugyanúgy van mint én most egyelőre nem akar szerintem kapcsolatot ha mást nem egyelőre csak barátkozni tudol vele
2011. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt, aztán lesz valami.
2011. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen ez egy fiúnak elég ciki... Tudja, hogy nem ez érdekel téged, de tényleg rossz érzés. Nekem is volt már ilyen, fizetés előtt alig volt pénzem, nem kellemes amikor látod, hogy mások ide meg oda mennek bulizni...stb, neked üres a zsebed, a barátnőd meg csak annyit lát az egészből, hogy unalmas vagy, mert otthon ültök, vagy csak sétálni mentek.
2011. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de olyan poénos meg vicces hogy én magáért a srácért vagyok oda és tudom nem unatkoznék mellette
2011. febr. 6. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértem a srácot, én is ugyanilyen okok miatt nem merek párkapcsolatba kezdeni. Tudom, hogy nem mindenkinek a pénz a fontos, de akkor is kínos, hogy nem tudok nyugodt lelkiismerettel meghívni magamhoz senkit, mert egy üveg üdítőn felül mást már nem tudok finanszírozni. 2 óránál hosszabb találkozás esetén meg azért más is jólesik egy lánynak.
2011. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!