Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik itt akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem szánalmasak? Főleg azok, akik minden válaszuk végére odanyögnek egy ilyet, hogy "am 17f vok ha gondolod leszek a pasid írj privit na cs"
2011. febr. 6. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

abban az egy esetben gáz sztem ha ilyen faszbukkos meg msn s "kapcsolat" ot csinálnak, és járásnak merik nevezni...

most ha nemnagyon tud valaki vagy nem akar pl eljárni bulizni, esetleg ugyis gép mellett tanul/dolgozik, akkor miért ne akadhatna össze szintén hasonlóan gondolkodó ellenkezőnemüekkel. aztán meg persze minél előbb személyes tali. ezzel szerintem nincs gáz, mondom csak azzal amikor "összejönnek" faszbukkon és amikor "nem bökött vissza 6millio 223ezredszer, micsináljak, most szakitott?" jön a kérdés, na az a szánalmas!

2011. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem a netes társkeresést ítéltem el, nem erről van szó. A net segítségével is születhetnek szép kapcsolatok. Persze nem olyanra gondolok, hogy bejelölöm fészbukon hogy kapcsolatban vagyunk, és küldök neki hatszáz szívecskét, hanem igazi kapcsolatra. Én konkrétan azokat az emberkéket tartom nevetségesnek, akik ezen a kérdezős oldalon próbálnak "felszedni" valakit, mégpedig úgy, hogy ideírnak egy ilyen "17 vok leszel a csajom írj privit" kaliberű mondatot. Nem tudom, komolyan azt hiszik, hogy majd írni fognak nekik? :D
2011. febr. 6. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!