Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja a lánynak? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a lánynak? Miért lett ilyen távolságtartó? Szerelmes vagyok, pedig nem szabadna

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel összebarátkoztam, akkor még volt pasija, de nem volt jó a kapcsolatuk, már akkor is tett célzásokat, hogy tetszem neki, nekem is tetszett de nem akartam a pasija miatt lépni, rengeteget beszélgettünk, úgy éreztem nekem ő a tökéletes nő, ugyan akkor nem voltam benne teljesen biztos, hogy összejönne-e velem.

Utána lett barátnőm, ő meg szakított a pasijával, amikor a barátnőmmel is vagyok a másik lányra gondolok, és ez rosszul esik, de nem tehetek róla, mostanában bunkó velem és alig beszélünk, egyszer én is célozgattam és azt írta, hogy barátok közt ez túlzás, utána meg ő is célozgatott:D

Az a helyzet, hogy én szerelmes lettem belé, de így nehéz, hogy barátnőm van, neki meg nem akarom összetörni a szívét.


2011. febr. 6. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne legyél már jótékony hogy nem akarod összetörni a szivét akkor igy fogod megtenni hogy nem tudod öt ugy szeretni ahogy megérdemelné szakits vele és hagyd hogy más tegye boldoggá te pedig légy boldog azzal a csajjal akit szeretsz és ennyi. Gondold már át hogy hosszutávon melyiktöl szenved majd jobban a mostani barátnöd, meg te is kinek jó ez igy vagy kinek lesz jó? Senkinek ugyhogy cselekedj!
2011. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A másik lány nem tudom, hogy járna-e velem, ez a baj, lehet hogyha szakítok a barátnőmmel és elmondom a másik lánynak, hogy mit érzek nem jövünk össze, én meg maradok egyedül.
2011. febr. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!