Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Szakítanátok a barátnőtökkel, ha túl kicsi a melle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Túl kicsi alatt,tényleg nagyon kicsire gondolok, szinte semmire.

Több mint egy hónapja vagyok együtt valakivel,de még nem feküdtünk le... És iszonyatosan gátlásos vagyok a melleim miatt,úgy érzem,hogy abnormális ez a méret,és félek,hogy nem fog neki tetszeni. Eddig egyik barátomnál sem féltem ennyire ,mint most,nem tudom miért...

Folyamatosan azt látom magam körül,hogy mindenhol kibuggyanó mellek és nekem meg semmi...ettől nagyon nagy hátrányban érzem magam és tudom ,hogy mindenkinek jobban tetszik az és rosszul érzem magam emiatt,hogy én csak "ezt" tudom "adni" a barátomnak...

Köszi előre is a válaszokat.


2011. febr. 7. 16:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jó tudom ,köszi utolsó neked is:D De én nem is vágyok nagy mellekre, csak NORMÁLIS méretre, ami arányban van velem,mert így kb úgy nézek ki ,mint egy 12éves..:/
2011. febr. 7. 16:45
 12/27 anonim ***** válasza:

erre mit mondjak akk villants :D ha attól jobb xD

a kis mell is lehet szép fölöslegesen parázol :D


19F

2011. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szakítanék ilyen dolog miatt,de ő el fog hagyni!Keress inkább egy olyan pasit,aki el tud fogadni úgy ahogy vagy,kis mellekkel is!(ajánlanám szerény személyemet)
2011. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csaj vagyok. Nekem is nagyon kicsik, és párom exe egy nagy kannájú bögyös lány volt. Annyira féltem én is.. mikor először vetkőztetett le takartam magam, és kérte h ne. mondtam h félek, mert picik erre elmosolyodott, és mondta, hogy Ő neki így vagyok tökéletes, és neki így tetszem :)

Nem kell félned emiatt!!!

L/18

2011. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
jéééé mintha magamat olvasnám...nekem eddig 3 barátom volt. és mindháromnál az ideg ölt meg, hogy mit fog szólni hozzá. de mindegyiknek tetszett (de mivel nekem nem tetszik ezért 1 év és meg lesz csináltatva juhéééé). a 2. és a 3. páromnál amikor szóba kerül a szex része akkor megemlítettem, hogy nem szeretem meg szerintem kicsi meg csúnyának találom bezzeg a többi lány stb. szóval felvezettem, hogyha netán mégis csalódás éri akkro meglegyen a : én előre szóltam-szövegvisszavágás. De nem volt!!!Mivel úgysem az a lényeg.Ja és mégegyszer saját magam miatt csináltatom meg a párom még le is akart beszélni róla hogy isten ments de mondtam hogy nem pamela anderson lesz csak olyan C kosarú.
2011. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16.46-os vagyok és bocsi elfelejtettem odaírni hogy 20/L
2011. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16:45ös: Miért mondod ezt,h el fog hagyni? ... -.-

Utolsó: Ilyen fiatalon csináltattad meg? Én eléggé elleneztem mindig,de én is magam miatt csináltatnám meg csak is,mivel az előző barátaimnak is így tetszett és én még azok után is rosszul éreztem magam,szval csak is amiatt csináltatnám,hogy jobban érezzem magam.

Amúgy leírnád privátban hogy hol és mennyiért csinálták meg?

2011. febr. 7. 16:56
 18/27 anonim válasza:
Nem mert nem az számít
2011. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

a 20L azt írta hogy meg fogja csináltatni, nem hogy már megvan


amugy üdv a klubban :) dettó így vagyok én is és nagyon féltem az első vetkőzéstől de tök alaptalanul

imádja őket ahogy vannak

20L

2011. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Ja tényleg,félre olvastam.

És aki eddig írta,h neki is kicsi, pontosan mekkora?? Mert szerintem biztos,h nagyobb mint az enyém :/

2011. febr. 7. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!