Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Szakítanátok a barátnőtökkel, ha túl kicsi a melle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Túl kicsi alatt,tényleg nagyon kicsire gondolok, szinte semmire.

Több mint egy hónapja vagyok együtt valakivel,de még nem feküdtünk le... És iszonyatosan gátlásos vagyok a melleim miatt,úgy érzem,hogy abnormális ez a méret,és félek,hogy nem fog neki tetszeni. Eddig egyik barátomnál sem féltem ennyire ,mint most,nem tudom miért...

Folyamatosan azt látom magam körül,hogy mindenhol kibuggyanó mellek és nekem meg semmi...ettől nagyon nagy hátrányban érzem magam és tudom ,hogy mindenkinek jobban tetszik az és rosszul érzem magam emiatt,hogy én csak "ezt" tudom "adni" a barátomnak...

Köszi előre is a válaszokat.


2011. febr. 7. 16:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

kicsilány..ne félj:) az én melleim is kicsik (még az A-s kosárba is épphogy van dekoltázsom...) és még annyira nem is szépek...de mindig oda voltak érte..én is megcsináltatnám, ha lenne rá lehetőségem...nyugodj meg...:) ha normális a srác, akkor nem lehet ez gond..te szakítanál vele, ha egy golyója lenne? pl...ugye nem?:)

én is tiszta depi tudok lenni, mikor haverok is a nagy melleket dicsérik...de ez van...majd lesz jobb is remélem:) kompenzáld mással:)

22L

2011. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Tudod jól szerintem hogy ha valaki szeret akkor emiatt nem fog elhagyni, sőt tetszeni fog neki. Ha nem így van akkor meg nem kár érte.

Nekem is alig van mellem, a legkisebb AA kosaras melltartó is nagy rám, ráadásul ez a kicsike mellem is csúnya, nem kerek, inkább ilyen hegyes lógós. Mégis szereti a barátom, mert az is hozzám tartozik és neki én vagyok a legszebb:) Szerintem ne gondolkodj ilyeneken hogy nem fog tetszeni neki. Nem lényeges a mellméret egyáltalán.

2011. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

egyik hozzászóló vagyok

nekem ekkorák a melleim kb:


[link]


:P tehát... nem éppen nagyok :D de mint modtam

szereti a párom

20L

2011. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

20/L vagyok aki csináltatni fogja :)

Neten nézelődtem, konkrétan orvos még nincs, de ott fel vannak tüntetve az árak. DE nagy átlagban 600-700E-nél mennek ezek a dolgok. De ebbe benne van az implantátum, az altatás, sportmelltartó, egy éjszakai benntartózkodás ahol teljes felügyelet alatt vagy, saját szobában amiben klíma+tv van. és vész esetén intenzív ellátás is rendelkezésre áll. Kb. 1-2 év de a 2 a maximum és megcsináltatom. :)

2011. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 csiklovezer válasza:
Vkinek pont ez jön be: szereti kis törékeny csajokat. De ki tudja, lehet h neki is kicsi a pénisze és ő ettől komplexusos. Ha egy bunkó paraszt, akkor lehet, h elhagy, de nem hiszem, h ilyennel járnál...
2011. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A szeretet nem adtól függ, mit tudsz "adni" a barátodnak. Ha nektek az a fontos, hogy egymásnak mit tudtok adni, akkor ti nem szeretitek egymást, hanem közös megegyezéssel akarjátok egymást maszturbálni. Az viszont nem szeretet. Az embereknél a szeretet számít, és az nem adtól függ, hogy nézel ki, mert a másik nem azért szeret, hogy milyen vagy, hanem azért, mert te vagy az.
2011. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsi melleim vannak.Olyasmi mint amit az egyik válaszadó belinkelt.Én is utálom őket,mert nem áll olyan jól semmi,tök lapos vagyok.De ha arra kerül a sor akkor nem vagyok gátlásos,mert csak hosszabb ismeretség után fekszem le valakivel.Eddig még senki nem hagyott el a melleim miatt.
2011. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!