Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak valentinra? 16/L

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
semmit
2011. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt ő kellene tegye ,nem te ,....
2011. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ezt neked kellene tudnod, nem nekünk ha már a barátod..
2011. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Te ismered, szóval neked kéne tudnod.
2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne vegyél neki, csinálj inkább...

valami szív alakú sütit v nemtom

2011. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bálint a neve?
2011. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha most azt fogjuk leírni, hogy egy svéd gyártmányú elektronikus automata szopató vibrátort, akkor azt fogsz neki venni?

Neked kéne tudni. De ez az egész valantín nap egy baromság, úgyhogy kár költeni rá.

A csajok ilyenkor úgyis felesleges használhatatlan baromságot vesznek: plüssállat, szives bögre és társai. Vegyél te is ilyet és hidd azt, hogy örülni fog neki.

2011. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyesek (mint pl. utolsó hozászóló) miért gondolkodnak úgy, hogy a Valentin nap egy fölösleges dolog, kb. púp minden férfi hátán, az ajándékokról már nem is beszélve. Hogy lehet némelyik ember ennyire érzéketlen!? Szerintem ez egy szép nap és van benne egy lényeges dolog: a szeretetről szól. Az ajándékban meg nem az a lényeg, hogy kimondottan tetszen is az illetőnek, hanem, hogy kifejezze a másik iránt érzett szeretet. Mellesleg ennyi erővel a karácsony is lehetne egy púp, rengeteg embernek már úgy is csak a pénzről szól, nem is értem miért ajándékoznak az ilyenek...
2011. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
telejs mértékben egyetértek az utolsó hozzászólóval
2011. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet némelyik ember ennyire érzéketlen!? Szerintem ez egy szép nap és van benne egy lényeges dolog: a szeretetről szól."


Egy kapcsolatban nincs olyan, hogy "ez egy szép nap". Mindegyik az...

2011. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!