Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most labfetisem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most labfetisem lenne lany letemre? Annyira szep a labfeje!

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek a velemenyetekre, az a helyzet hogy a baratomnak iszonyatosan szep a labfeje a labujjai, egyszeruen tokeletes, es kulonosen vonz hogy megerintsem simogassam, meg is puszilgatnam es meg izgatna is ha hozzam erne vele, de nem merem ezt megtenni beszelni rola meg plane nem... Mindig nezem a labat ha nincs rajta zokni :S ez normalis vagy mar tulmutat az egeszseges megszokott dolgokon? (meg sose volt ilyen senkivel) bocs az ekezetek miatt, nem magyar a laptopom..
2011. febr. 7. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, szerintem igen, lábfétised van...de sok embernek van. nem nagy probléma ez:)
2011. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moszuke ***** válasza:

még nem mondtad neki? nekem ez volt az elsők között, hogy a fétisemet és egyéb dolgokat feltártam a kedvesem előtt, hogy tudja mire számítson.. viccesen add elő azt kész:)

23/f

2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó! Sose hallottam még ennek a női változatáról, ez inkább fiús dolog. Nekem nagyon dura szinten van jelen...

De én tuti megengedném a barátnőmnek.

18/f

2011. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!