Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Miért akar féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Miért akar féltékennyé tenni? Mit akar ezzel vajon elérni?

Figyelt kérdés

Az a fiú aki nekem tetszik gondolom már leszűrte..Ezért mostanság furcsa módon féltékennyé akar tenni.. Megjegyzi mennyi lány ismerőse van..(akik persze nálam sokkal jobban néznek ki, de tényleg..)Meg,hogy az eddig barátnői milyen szép lányok voltak:) Aztán előbb meg,hogy egy csajnak tanít shuffle-t.. Mondta utána magától,hogy "egy havernak,Eszényi Enikő-nek,semmi komoly csak shuffle,csak nehéz megállni hogy RM közbe ne nézzek rá :)érted mire gondolok ??? :) " Direkt utána néztem facebook-on meg vipen..Semmien Eszényi Enikő lány ismerőse nincs.. Most komolyan mire jó ez? Én küldök felé jelet,csak óvatosabban,nehogy porul járjak.. Volt mikor ő is küldött felém jeleket,meg minden reggel facebook-ra kapok egy

zenét,és mellé egy komit,hogy "jó reggelt!:),vagy jó reggelt barátom!;)" Az ismerősi közül csak nekem küldött,utána néztem.. Mindig rámír msn-en.Elég sűrűn válaszol,semmi pár perc múlva hanem rögtön..



Ti mit gondoltok?


2011. febr. 8. 16:20
 1/3 Fülünyúl ***** válasza:

Na én az ilyeneket kapásból pofán röhögöm. Szerintem elég szánalmas ez a gyötrődés, hogy "próbál féltékennyé tenni". Ez olyan idióta játék, egy pasi ha szeret vagy akar valamit akkor ne ilyen átlátszó dolgokat csináljon. Másik hogy ne hazudjon meg ne beszéljen rébuszokban.

Valószínűleg tetszel neki és így akar nyomulni rád, de ez iszonyú béna és iszonyú égő, én pattintottam volna az első ilyen jelnél. :)


29/N

2011. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen... Csak múltkor elmondta,hogy "nagyon jó barát vagyok,talán még több is a számára:$"én meg nem mertem komolyan venni,mert mi van ha csak viccel?Ezért elhülyéskedtem..Másnap bocsánatot kértem.. Erre ő azt mondtam,hogy a" több alatt azt értette,hogy olyan jó barát vagyok akivel még egy éjszakát is átlehet beszélni.." De azért még mindig küld jeleket.. Ma úgy köszönt el,hogy "szia,majd leszek,légy jó,vigyázz magadra":):$ (L)XD
2011. febr. 8. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak játsza az agyát elötted, szimplán gökér le se állj vele sztem..
2011. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!