Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért támadják mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izééékeh11 kérdése:

Miért támadják mindig a szebbeket?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy én meg vagyok elégedve a külsőmmel, mégis az egész suli szinte engem csesztet hogy milyen ronda vagyok meg minden. Viszont van egy osztálytársam, aki viszont tényleg olyan rusnya, hogy mér ránézni is fáj :SSSS minden egyes nap ugyanabba a ruhába jön és tiszta háj az egész gyerek, néha már tényleg úgy néz ki mintha kifolyna a ruhájából. Az ercáról ink ne is beszéljünk! X ( ( (
2011. febr. 8. 16:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hozzáteszem egyépként hogy nem is vagyok nagyképű és szemét sem,mindig próbálok segíteni másoknak,mégis mindenki velem baszakodik :(
2011. febr. 8. 16:31
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 5.-be nálunk pl vertek egy "furcsa" új lányt a suliba, pedig egész kedves meg szép is volt... előfordul, de mindig kettőn múlik a dolog. Hogy hagyod-e magad szekálni.
2011. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha te fiú vagy, akkor jelentem a buz*is tüneteid miatt. Mi az hogy b+? Mennyél fésülködni... LOL!
2011. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép! Ha teszel fel képet magadról természetesen ruhában, akkor mi is megtudjuk milyen vagy.
2011. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
* mi az hogy szép?
2011. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy de, nagyképű vagy, akármit hiszel magadról. És szemét is. Az ilyen kiró az emberekről, nekünk is volt jópát nem csúnya osztálytársunk, nagyképűek, gonoszak voltak, kiközösítettük, vertük őket. Mert utáljuk az ilyet. Kösd fel magad.
2011. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy túl szerény vagy...:P

De most komolyan, az ember nem mond ilyet magáról, hogy ó de szép vagyok, a másik meg, hogy néz ki. Tudod a szépség belülről fakad. Rengeteg moletteb lányt ismerek és mégis gyönyörűek, ez elsősorban belülről jön nekik.

2011. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem érni, hogy a helyesírásod is borzalmas. (utolsó előtti voltam)
2011. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért cseszegetnek, mert észrevették, mennyire meg vagy magaddal elégedve, és azt akarják, hogy rájöjj mégsem vagy olyan szép, mint ahogy te hiszed.
2011. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"olyan rusnya hogy még ránézni is fáj"

ellentétben veled, ahogy hangsúlyozod...

ez bizony NAGYKÉPŰSÉG...

lehet hogy az zavarja őket hogy ennyireel vagy telve magadtól nem?

2011. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!