Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért támadják egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadják egyes nők minden lehetséges módon azokat a srácokat akiknek fontosak, és akik megnyílnak nekik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég általános. Mi volt a szitu? Amúgy, milyen korú nőkről beszélünk? Ez a tinilányoknál sajna jellemző. :(
2010. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

20 éves.a szitu az, hogy úgy érzem, hogy módszeresen kizsigerel lelkileg.vakon megbíztam benne,sőt még mostis megbízom,tudja minden gyenge pontom,és támad ahol csak tud.eldobtam miatta a legjobb barátaimat,mert neki nem tetszett hogy velük barátkozom stb... és állítólag szeret

jó tudom nagyon hülye voltam,de azt viszont nem tudom, hogy hogyan tudnám visszaszerezni a teknitélyemet.Hogy belássa, hogy velem nem lehet akármit megtenni.ha megmondom neki , akkor hozzámvágja, hogy csak egy gyönge kisfiú vagyok, aki erősködni próbál.nem tudom már, hogy mit tegyek:(

21/F

2010. aug. 7. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem képes megérteni, amit akarsz mondani, (vagy elfogadni esetleg) akkor nem szeret..

Ha szeretne akármit sikerülne elfogadnia

2010. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad lehet.de nemtudom hogyan álljak ellen ennek az érzelmi zsarolásnak:S
2010. aug. 7. 23:11
 5/7 anonim válasza:
Hát, szerintem dobd. Nem vagy köteles évekig elviselni az érzelmi zsarolását, ha meg tényleg szeret, ahogy állítja, akkor az, hogy dobod, rádöbbenti, hogy elveszíthet téged, és jobb esetben megváltozik. Ha meg nem, akkor végülis jobb lesz neked, ha megszabadulsz tőle.
2010. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miért támadják egyes nők minden lehetséges módon azokat a srácokat akiknek fontosak, és akik megnyílnak nekik?"


Nem létezik ilyen általános jelenség.


"úgy érzem, hogy módszeresen kizsigerel lelkileg.vakon megbíztam benne,sőt még mostis megbízom,tudja minden gyenge pontom,és támad ahol csak tud."


És te megtetted az egyetlen logikus lépést, vagyis elzavartad a nőt azonnali hatállyal, törölted a telefonszámát a regiszteredből, és jövő hétvégén már csajozni fogsz?


"azt viszont nem tudom, hogy hogyan tudnám visszaszerezni a teknitélyemet."


Neked nem a tekintélyedet kell visszaszerezned, hanem a saját életedet. Szakíts a nővel, dobd ki. Ekkor két eset lehetséges.


(1) Többet nem is hallasz róla. Ekkor azonnal megérted, miért volt ideje kidobni.


(2) Sírva könyörög, hogy fogadd vissza. Ebben az esetben kérsz gondolkodási időt (mondjuk 4 napot). Kivárod a gondolkodási idő végét, majd megbeszélsz vele találkozót. Ekkor két eset lehetséges. Vagy már meggondolta magát, és akkor életbe lép (1). Vagy továbbra is könyörög, és akkor közlöd, hogy visszafogadod, ha elfogadja a feltételeidet. Pl.: akkor beszélhet, ha kérdezed, meg ilyesmik. Bár nem hiszem, hogy sok értelme lenne visszafogadni.


"Hogy belássa, hogy velem nem lehet akármit megtenni."


De hát veled bármit meg lehet tenni, nem erről beszéltél? A nő csak igazat mondott. Az más kérdés, hogy nagy boszorkány lehet, de attól még a megállapítása helyes. Na szóval kövesd a fenti utasítást és egy hét alatt megoldod ezt a kis magánéleti zűrt.

2010. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dobd ki azonnal!! es ha konyorog akkor se vedd vissza.keress egy masik lanyt!
2010. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!