Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még foglalkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még foglalkoznom ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

3 éve ismertem meg interneten keresztül, kb. fél évig beszélgettünk mindennap és csak utána kerítettünk sort a találkozásra (tudom kicsit sokáig halogattuk a dolgot)...

A lényeg, hogy találkozáskor mindketten kicsit csalódtunk külsőre a másikban. Valahogy élőben nem volt meg az a vonzalom, de úgy voltunk vele, hogy később lehet, hogy kialakul valami, nem kell erőltetni.

Azóta már eltelt csomó idő és még mindig sehogy nem állunk. Ugyanúgy majdnem mindennap beszélünk egymással, mindent tudunk a másikról, van, hogy 1-1 hetet náluk töltök, de mégsem jó ez a helyzet. Nincs köztünk semmi, csók sem volt, de azért ha én pl. elmegyek bulizni, a srác féltékeny, nem szereti ha más férfiakról beszélek. Néha kijelentette, hogy köztünk csakis barátság lehet. Akkor elfogadtam a dolgot, nem is gondoltam rá, úgy mint férfira. 2 hónappal rá meg olyanokat mond, hogy jó lenne azért, ha egyszer lenne köztünk valami. Bennem meg ilyenkor egy csapásra megváltozik minden és én is úgy leszek vele, hogy tényleg jó lenne együtt. Ma pedig megint azt mondta, hogy mi soha nem leszünk együtt és ez teljesen biztos...


Szóval nem értem. Mindig mást mond. És nem is olyan típusú fiú, aki szórakozik a nőkkel, még soha nem volt barátnője, sőt előttem randin sem volt még.


Más esetben már biztos azonnal hagytam volna, de ő tényleg a barátom is. Mindent tudunk egymásról és bármikor számíthatok rá. Csak ez a része nagyon zavar. Nem egyszer volt már konfliktusunk is a dologból.


Bocsi, ha kicsit kusza lett...


Amúgy mindketten elmúltunk 20 évesek.


2011. febr. 9. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Max. haverilag.
2011. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3éve huzavona,ez elég sok.Most vagy tetszik nekem valaki és kapcsolatot létesítek vele,vagy ha nem tetszik,de barátként oké,akkor barát lesz belőle.Én keresnék egy normális kapcsolatot,ennek semmi értelme.
2011. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A srác abszolút csak a BARÁTOD. Egyikőtöknek sincs szüksége többre, és a "talán.." típusú megjegyzések csak azért jönnek elő olykor-olykor, mert szeretitek egymást, és mert mindketten vágytok kapcsolatra, csak éppen nincs senki alkalmasabb a közelben.

Szerintem felejtsd el a dolgot, és mikor ismét ilyen megjegyzést tesz, üsd el valami poénnal.. aztán majd egy idő után leszokik róla. Ha 3 év alatt ne pattant ki az a szikra, akkor már nem is fog..

2011. febr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak barati alapon szamithatsz ra. Igy is a jo, ebbol nem lesz mar semmi. persze, srac feltekenykedik, mert lehet hogy talalsz egy masik baratot is, akire ramegy egy kis idod, gondolataid stb, tehat nem o lez az egyeduli baratod. Ekszkluszivly azt akarja hogy csak az ove legyel, de nem egy par kapcsolatban.
2011. febr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak tök nehéz, hogy én végre lezárnám magamban a dolgot, elkezdek érdeklődni más férfiak iránt és pont akkor tesz ehhez hasonló megjegyzéseket és akaratlanul is, de hiteget. Én meg nyilván közelebb érzem még magamhoz őt, többéves ismerettség után, mint egy olyan férfit, akit 2 hete ismerek.
2011. febr. 9. 01:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neki tudnia arról, hogy találkozol más férfiakkal.
2011. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!