Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezeket? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket? Érdemes még vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Ma az eggyik haverommal összevesztem,mert amíg panaszkodni kell vkinek,addig jo vagyok,de ma is ment a suliban a szarkavarás,és nem állt mellettem,hanem jött oda csipkelődni,mikor az o.társainkkal álltak az állomáson,nem védett volna meg hogy ne b*szogassanak,hanem röhögött,nem jött oda hogy mi bajom van,nagyon más lett. Érdemes még vele foglalkoznom? Nem ismerek rá. :( És imádom amúgy.

16L / 16F


2011. febr. 11. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele. Ha egy ilyen helyzetben nem áll ki melletted, akkor ez később csak rosszabb lesz. Van sajnos ebben tapasztalatom. Sajnálom, hogy ezt kel írnom de keress egy olyat aki kiáll melletted és megérdemel téged, őt nem érdekli a Te lelki világod kiröhög, meg se kérdezi, hogy hogy vagy stb!

Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát beszéltem vele,azt mondta hogy szeret,meg stb..De nem veszem észre.:( Ha ketten vagyunk bújik,meg minden,de itt is ki kéne állnia mellettem,mikor neki volt gondja,kiálltam érte,pedig a srác nálam 3 fejjel magasabb volt,és nekem is jöhetett volna. Ennyi. :(
2011. febr. 13. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz akkor hagyod a fenébe! Ha ketteseben vagytok bújik amúgy meg nyuszi, hogy kinyissa a száját érted! Nem érdemel meg téged! Ne haragudj, de szerintem csak játszik veled! Az én férjem se egy testépítő nem is szeret másokkal konfrontálódni, de ha rólam van szó azonnal bárkivel szembeszáll!!!
2011. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!