Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nőbe illetve férfibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőbe illetve férfibe tudnál azonnal beleszeretni? Mi vagy ki az, ami hirtelen felébresztené benned a "lángot"?

Figyelt kérdés
Természetesen ez a kérdés a singlikre vonatkozik, mert gondolom akinek van párja erre nem tud és is akar válaszolni...
2011. júl. 28. 08:47
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Mert akinek van párja, az még sose volt szerelmes... Logika to the top.
2011. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Smartguy86 te már az izom f@roknál ott voltál :) de ember ne válaszolj ha nem tudsz.Én az ilyen szőke úgy mind kislányokba :D szóval kisebbek mint én de nem ilyen plázacicák 14/F :D
2011. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak gondolom akinek van párja nem akar másba beleszeretni ,hiszen azért van a párjával..))Logika és erkölcs...
2011. júl. 28. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Bennem épp ma ébresztette fel a vágyat a buszmegállóban egy szép fekete, barna szemű csinos, formás csajszi. De jó is lenne vele...
2011. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Smartguy86 ***** válasza:

De a párjába is beleszerethet valaki, neme? :D


Amúgy hogy érdemben hozzászóljak, szerintem ez az első látásra dolog olyan felszínes emberre vall. Ez azt jelenti, hogy elég a másikat látni (külső), hogy beleszeress. Pedig a szerelem a külsőn és a belsőn egyaránt múlik, amit nem lehet első látásra eldönteni. Főleg akkor nem, ha az az első pillanat úgy van, hogy messziről látod - nem pedig pl. egy társaságban, ahol közös ismerősök között vagytok.

2011. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú barna haj, és mélykék szem a gyengém, de nagyon :) Testre vonatkozóan: Szeretem ha valaki magas (170<), mert nem vagyok egy alacsony srác (183). Melle igazából tökmindegy, feneke azt szeretem ha formás (pl ha csőnaciban van, utánafordulnak az emberek :P), és jó, ha kicsit husis, mert nem szeressük a fogpiszkáló lányokat :)

16/F

2011. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Smartguy, erre mondják, hogy a külső megfog, a belső megtart! :)

16/F

2011. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki hirtelen felébresztené a lángot??....az exem!!!

160cm, vörös haj, bájos arc,gyönyörű barna szemek, lebilincselő tekintet és iszonyatosan formás idomok!


Na neki sohasem tudnék nemet mondani!!!!

22/F

2011. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!