Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam az egyik fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az egyik fiú osztálytársamba. Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Ő az a tipikus "osztály legjobb pasija" én meg inkább olyan vagyok aki nem beszél sokat és nem róla szól a világ hogy úgy mondjam. Ez azért baj mert szinte nem is vesz észre. Mindig kedves velem meg minden, jófej és annyira imádom, csak tudom hogy neki én nem jelentek semmit. Hogy tudnám magamra felhívni a figyelmét? Kérlek segítsetek! 13/L
2011. febr. 9. 20:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem is próbálj meg te ketdeményezni, de ne úgy hogy egyszerre lerohanod, hogy bevallod neki hogy szerelmes vagy belé.És azt hogy érted hogy az osztály legjobb pasija, úgy hogy ő a legjobb tanuló, vagy úgy, hogy jól öltözik stb..Ha gondolod írj privibe, majd ott is segíthetek , mert már nekem is volt ilyesmi heyzetem.Amúgy mi a neved kérdező?
2012. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!