Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Irtóra belezúgt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Irtóra belezúgtam az egyik osztálytársamba.

Figyelt kérdés

Jól néz ki, és néha idegesítő is, de sportol, és olyan okos és buta között van. Van egy lány az osztályból. Utálom. Egy elkényeztetett qrva. egyfolytába nyomul rá, pedig tudja hogy tetszik nekem, és a fiú is tudja, és azt mondta hogy jól nézek ki. Ez a fiú amúgy elég vissazfogott, de tud sokat röhögni, és ő is vicces. Mit kezdjek vele meg azzal a másik lánnyal? Hozzáteszem a suli egyik legnépszerűbb lánya vagyok, és ezt a fiút az osztályból mindenki szereti, de a suliban alig ismeri vki.

13 éves lány


2010. dec. 27. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyomulj rá te is :D

Ha ez nem okés, akkor meg keress mást, tuti találsz, akár kezdheted azzal h írsz privit :D


16/f

2010. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pff kösz nem! Túl idős vagy:) amúgy meg már próbáltam! De eléggé nem veszi hogy mit csinálok!
2010. dec. 27. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy nyomulj ahogy a másik lány teszi.

ha a másikat észreveszi hogy nyomul.

téged is észre fog venni.

ha az iskola egyik legnépszerűbb lánya vagy.

tutira menni fog.

2010. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző válaszoló: + haggyad az olyanokat mint amilyen az első válaszoló
2010. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uhh köszi! Csak az a baj, hogy a másik lányt se veszi észre, de majd én is kipróbálom:)
2010. dec. 27. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!