Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi jön be nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi jön be nektek?

Figyelt kérdés
Azt szeretitek ha egy làny kezd ki veletek és próbàl elcsàbitani vagy inkàbb ti szeretitek meghóditani a kiszemelt "åldozatot"?
2011. febr. 10. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2011. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szeretjük mindkettőt, alanytól függ :) De ha kicsit "jelzel" neki hogy gyere már ide, és veszi a lapot tuti közeledni fog :)
2011. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szeretem én meghódítani a lányokat, de azt se ellenezném ha ők kezdeményeznének...


mondjuk még sosem volt ebben részem.

2011. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tsz-tag ***** válasza:
jaa hát ilyet sosem láttam még hogy lány kezdeményezzen...de jobb lenne ha mindig a bátrabb fél kezdene
2011. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A szemezés, szerintetek kezdeményezésnek szàmit?
2011. febr. 10. 19:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, az egy jelzés a lánytól, hogy kezdeményezzen a srác :D De ha ne veszi a lapot akkk vagy túl gyáva, vagy nem tetszel neki, vagy észre sem veszi :)
2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tsz-tag ***** válasza:
hmm na ezt sosem tudtam...a szemezés félreérthető nagyon az a baj...Ha összenéztem 2-3-4 másodpercre és utána semmi akkor szerintem nem...ha többször egymás után hoszabb ideig akkor szerintem már igen
2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
szereintem a fiuk jobb ha kezdenek
2011. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, h a fiúknak kène kezdeményezni, csak mostansàg olyan furcsàk/gyàvàk lettek, azt hittem h megvàltozott a csajozàsi szokàs a pasiknàl.:-D azért kèrdeztem.
2011. febr. 10. 19:43
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem a szemezés nem kezdeményezés

ha megszólítasz valakit az a kezdeményezés

2011. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!