Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhatnak tőlem? Félek!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatnak tőlem? Félek!

Figyelt kérdés

most veszek részt egy pár hónapos képzésen orvosira, s a múltkor vettem észre, h. az egyik fiú fényképezget titokban a többiek meg mindig furán néznek rám, a lányok pedig lenéznek, most ennyire ki kell engem közösíteni csak azért mert csúnya vagyok? mi bajuk velem?

köszi

18/L


2011. febr. 10. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Küldj képet magadról:)

Nem hiszem, hogy csúnya vagy, de ha igen és valaki ezért baszogat, azt a gnómot szard le.

2011. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sz@rd már le őket!

Az ilyen emberek miatt nem félni nem szabad, észrevenni se szabad őket.

2011. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi , kedvesek vagytok, hozzájuk se fogok szólni, rájuk se nézek majd..., de akkor nem fogják azt gondolni, hogy beképzelt vagyok?
2011. febr. 10. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit számít, ha azt gondolják?? Ha idióták, ha bántanak, nem kell velük foglalkozni...Azért mert nevetnek rajtad, még nem lesz igazuk semmiben, csak az intelligencia szintüket mutatják meg, hogy a nullát súrolják..

Én sem nagyon szoktam beszélni, csak ha muszáj vagy kedvem van, de senki nem bánt. Egy időben egy régi suliban, halottam, hogy höhögtek rajtam páran, de azok olyan kis gyökerek voltak:DD Egyébként semmi bajom a külsővel, szóval gyökerek és nem hiszem, hogy különösebben veled lenne a gond.

2011. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem fogjak..ha pedig azt hiszik,ne érdekeljen az :)

törekedj arra,h a szakmádban majd jo legyel,és az idiotakkal ne foglalkozz...ne is félj tőlük,ne nézz rájuk szomoruan,lássák rajtad h talpraesett vagy :)

sok sikert :-)

2011. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvesztettem a fonalat...

Miért is érdekel, mit gondolnak?!?!


Ha ők lenéznek akkor nagyképűek. Nagyképű emberekkel egyféle képpen lehet bánni: 3-szorosan vissza kell nagyképűsködni. Ez csak így működik, különben még hülyének is néznek. Hát- ilyen világban élünk.

2011. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!