Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a férfiakat! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a férfiakat! Hogyan szokjak le erről? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kiskoromban nem volt túl sok jó élményem velük. Az osztályban jött meg nekem, és a fiúk kb évekkel azután is azzal cikiztek. Többször beszóltak, ha beleszóltam mondjuk egy vitába: A nők csak kussoljanak! HA kicsit idegesebbek voltunk, rögtön jött a kérdés, hogy: menstruálsz? Ha megláttak egy kedves lányt, nem az volt az első mondatuk hogy milyen kedves, milyen szép, hanem az, hogy milyen jó lenne leitatni és jól megdugni. Ráadásul folyton azzal cikiztek, hogy nekik milyen könnyű, nem menstruálnak, ő nekik csak az a feladatuk hogy megd**ák a nőket, és majd azok helyettük kihordják a babát meg ilyen hülyeségek. Emiatt gyűlölöm a férfiakat! Kinövöm? 17/L
2011. febr. 11. 15:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a férfiak egy részével nem tudsz mit csinálni, ilyenek maradnak, akármit is tennél (szerencsére én nem vagyok ez a típusú tahó). Az egyetlen dolog, hogy a saját hozzáállásodat megváltoztatod, és amit valaki még itt mondott: szembesülsz a saját hibáiddal, amiket másokra hárítasz és őket hibáztatod miattuk.

Hogy megváltozhat-e ez? Igen, de kitartónak kell lenned, le kell rombolnod a saját egodat és meg kell ismerned önmagadat. Ha megteszed jobb életed lesz, ha nem örökké kísérni fog ez a dolog.

2011. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Utálod a pasikat gyereket meg akarsz? Hogy is van ez?:D

Sztem az a probléma itt h a korodbeli fiúk komolytalanok, mellesleg hülyék. Ha majd mész fősulira pl, vagy tök mind1, lényeg h kikerülsz a megszokott közegből, akkor biztosan megismerkedsz majd normális pasikkal és majd változik a véleményed.

2011. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez egy szellemi fejlettségi szintet kell elérni, és akkor már a gyűlölet, mint érzés nem lesz a repertoárodban. Meg fogod érteni a világot, és lesz benned egy bizonyos fokú sajnálat azok iránt, akiknek a hülyesége most utálatot vált ki. Szóval igen, ha úgy hiszed kinövöd ki fogod. Ha ezt nem hiszed, akkor nem fogod.
2011. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Emile válasza:
100%

Én 38 éves vagyok, és most kezdem gyűlölni a férfiakat. Mert végtelenül egyszerűek és a faszuk vezérli őket. És egy csomó dolog számukra természetes, amiért egy nőnek pluszmunkával meg kell küzdeni. És igen, ettől az önelégülten állatias hozzáállásukkal, hogy : basznám.

A basznámmal és az állatiassággal semmi baj nincs, csak akkor van baj, ha ezen nem jutnak túl. Nem véletlenül vagyunk emberek. A legtöbb férfi egyszerű és ostoba, és azt hiszi, hogy a dolgok neki JÁRNAK, mert anyukája és a társadalom arra tanítja.

2013. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kis hülye vagy . Majd kinövöd.
2013. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát ugy hogy szeresd meg őket.
2013. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%

Az a férfi, aki lovagias, kedves, nem az első randin akarja a nőt, az olyan ritka, akár a fehér teve.

Tudod: a Szépség és a Szörnyeteg meséjének szimbolikus jelentősége van: a Szépség jelképezi a nőt, a Szörnyeteg pedig a férfit. (Valahol minden fiú/férfi szörnyeteg) De ha megismerkedsz a Nagy Ő-vel, és igazán szereted, az a szerelem változtatja a Szörnyeteget herceggé.

2013. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
vicces, hogy pont férfiak írják hogy "de hülye vagy! majd kinövöd" stb... Istenem. :D Amúgy a legtöbbet én is utálom, főleg a környezetemben, persze tudom hogy vannak normálisak is csak nagyon ritka 1 az 1000000-hoz
2016. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nézd levegőnek Őket !!
2016. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
77%

Nehogy már te legyèl a hibás! Ennek semmi köze ahhoz hogy vertèk e az anyukád vagy nem...


Az meg vègkèp h*lyeség, hogy a többi nő túl tudja magát tenni rajta, PONT HOGY NEM csak sokan nem beszèlnek róla vagy beletörődnek mert elèg nehèz túl jutni azon hogy a legtöbb gyökèr pasi azt hiszi minden az övè mindent megtehet, földbe tiporhatja a nőket is úgy is elbèzi neki mindenki mert mindenki megszokta hogy a legtöbb pasi egy bunkó f*az


Èn is találkoztam hasonló gyökèr pasikkal (nőkkel), engem is cikiztek de nem a fèrfiakat utálom hanem azokat AKIK cikiztek mivel akadnak normálisak is ezèrt elèg ha csak a normálatlan pasikat utálod


Remèlem találtál valakit aki szeret ès megbecsül

2018. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!